02166531091
66533072

فرم سفارت ایتالیا

فرم سفارت ایتالیا

یکی از اقداماتی که برای درخواست ویزا میبایست انجام دهید، پر کردن فرم سفارت ایتالیا است که همراه با سایر مدارک به سفارت ایتالیا تسلیم گردد.

برای دانلود فرم سفارت ایتالیا کلیک کنید
 

برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا تماس بگیرید:

66533072  -  66531091


فرم سفارت ایتالیا
فرم سفارت ایتالیا در تهران
فرم های سفارت ایتالیا
فرم ویزا سفارت ایتالیا در تهران
فرم دعوتنامه سفارت ایتالیا
فرم ویزای سفارت ایتالیا
فرم ویزا سفارت ایتالیا
فرم ویزای سفارت ایتالیا در تهران
فرم ویزای سفارت ایتالیا
نمونه فرم سفارت ایتالیا

آدرس سفارت ايتاليا در تهران: تهران ، خيابان حافظ، خيابان نوفل لو شاتو، پلاک 81
تلفن سفارت ایتالیا: 66726955 - 66726956 - 66726957 021
فکس: 66726961 021
روز و ساعات کاري سفارت ایتالیا: يکشنبه تا پنجشنبه، ساعت 9 تا 12

در ایتالیا انعام دادن نوعی توهین محسوب می شود!
بسیاری از گردشگرانی که به ایتالیا سفر کرده اند، بیان کرده اند که پس از انعام دادن با واکنش منفی ایتالیایی ها مواجه شده اند. بنابراین به یاد داشته باشید که در ایتالیا نباید انعام بدهید!

صرف غذا به صورت ایستاده در ازای پرداخت پول کمتر!
یکی از نکات جالب در سفر به ایتالیا این است که اگر شما قصد خوردن یک میان وعده در ایتالیا را داشته باشید متوجه خواهید شد که اگر غذا را به حالت ایستاده صرف کنید پول کمتری پرداخت خواهید کرد. به طور مثال یک فنجان کاپوچینو را میتوانید با نصف قیمت به صورت ایستاده نوش جان کنید!

اسکناس بدهید

مردم ای روش معامله مردم ایتالیا به سبک قدیم است. مرد ایتالیا اسکناس را به کارت اعتباری ترجیح می دهند و برای اجناس با قیمت بیش از 20 یورو، کارت اعتباری قبول نمی کنند.

قبضها را نگه دارید.
حتما قبضی که برای شما صادر میشود را نزد خود نگه دارید. چرا که بدون قبض شما حتی جنسی که متعلق به خودتان باشد را نمی توانید دریافت کنید.

با لباس پوشیده وارد کلیسا شوید.
ایتالیا یکی از بزرگترین کشورهای فرقه کاتولیک است. افرادی که برای دعای روزهای تعطیل یا غیر آن به وارد کلیسا می شوند، باید لباس پوشیده ای به تن داشته باشند. بازوها و زانوهای باید کاملا پوشیده باشند.

قبل از دست زدن به اجناس فروشگاه حتما اجازه بگیرید.
مردم ایتالیا روی اجناسی که می فروشند حساسیت زیادی دارند. سعی کنید در صورتی که قصد بررسی یک جنس را دارید حتما قبل از دست زدن اجازه بگیرید.

پیتزای پپرونی تند نیست.
بر خلاف تصور شما پیتزای پپرونی تند نیست. این پیتزا در ایتالیا با فلفل شیرین تهیه می شود. اگر پیتزای تند میخواهید باید نوع سالامی پیکانتی را انتخاب کنید.

روشهای احوالپرسی
در ایتالیا برای احوالپرسی مردم همدیگر را در آغوش کشیده و میبوسند. اگر غیر از این عمل کنید به مردم ایتالیا بی احترامی کرده اید.

فوتبال
فوتبال یک ورزش ملی در ایتالیا است. معمولا دو شخص که همدیگر را نمی شناسند با باز کردن صحبت در مورد فوتبال نه آب و هوا!!! با هم آشنا می شوند.

مردان ایتالیایی
مردان ایتالیایی بسیار مادر دوست هستند و تا مدت زیادی پیش مادرشان زندگی میکنند. اگر قصد ازدواج با مرد ایتالیایی را دارید حتما به این نکته توجه کنید که مردان ایتالیایی تمایل دارند حتی بعد از ازدواج نیز با مادر خود زندگی کنند!

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top