02166531091
66533072

ویزای توریستی فرانسه

ویزای توریستی فرانسه | قلبی سرخ در قاره ی سبز

فرانسه یکی از مقاصد بسیار زیبا و هیجان‌انگیزی است که هر فردی در زندگی خود بهتر است که آن را تجربه کند. تماشای برج ایفل و همچنین گران‌قیمت‌ترین خیابان جهان، یعنی شانزه لیزه از بهترین تجربیات هر فردی می‌تواند باشد. وجود پرمخاطب‌ترین موزه جهان لوور و ده‌ها جای دیدنی دیگر، این کشور را تبدیل به منطقه‌ای استثنایی برای گردشگران خود کرده است. ما در شرکت ویزاسازان قادر به یاری شما عزیزان برای اخذ ویزای توریستی فرانسه و سایر خدمات توریستی هستیم.

فرانسه، زیبای دل‌نواز
فرانسه کشوری است که عمدتاً در اروپای غربی واقع‌شده است. پایتخت کشور فرانسه پاریس است. فرانسه در اروپا با اقیانوس اطلس، و دریای مدیترانه هم‌مرز است. در غرب آن خلیج بیسکای و در شمال آن کانال مانش واقع‌شده است. مساحت کشور فرانسه برابر با 550000 کیلومترمربع بوده و وسیع‌ترین کشور اروپای غربی است.

این کشور منطقه دریایی بسیار وسیعی را دارد که خود یکی از جاذبه‌های گردشگری را برای فرانسه رقم‌زده است. در فرانسه 22 ناحیه  و 96 شهرستان وجود دارد و از مهم‌ترین شهرهای آن می‌توان به پاریس، بردو، مارسی، لیل، لیون، نانسی، نانت، استراسبورگ و... را اشاره کرد. کشور فرانسه دارای آب هوایی بسیار عالی و چهارفصل است.

فرانسه در بهار هوای بسیار دل‌انگیزی دارد و باران فراوانی را میزبان است. در فصل تابستان هوا بسیار گرم بوده و رطوبتی در هوا وجود ندارد. در فصل زمستان هوا سرد و بارش برف وجود دارد که این مسئله موجب استفاده بسیار از پیست‌های اسکی این کشور شده است. بسیاری از گردشگران تنها برای استفاده از پیست‌های مناسب و پربرف فرانسه، سالانه خود را به این کشور می‌رسانند. با این تفاسیر هرزمانی که بخواهید می‌توانید این کشور را برای سفر انتخاب نمایید و با استفاده از تور فرانسه یا تور اروپا به آن کشور سفر کنید.


انواع ویزا برای سفر به فرانسه

در کشور فرانسه ویزاهای مختلفی به متقاضیان آن داده می‌شود تا افراد بتوانند به‌راحتی به آن کشور سفر کنند. این ویزاها به‌صورت کوتاه‌مدت و بلندمدت به متقاضیان داده می‌شود.
 ویزاها شامل ویزای توریستی فرانسه، ویزای تجاری، ویزای پزشکی، ویزای فرهنگی، ویزای تحصیلی به نخبگان و هنرمندان داده می‌شود. بسته به شرایط و با توجه به میزان اقامت خود، می‌توانید برای اخذ هر یک از این ویزاها اقدام نموده تا در سریع‌ترین زمان، به هدف خود برسید. ما در موسسه وقت ایتالیا همواره یار و یاور شما عزیزان در این پروسه زمان‌بر خواهیم بود.

مراحل اخذ ویزای توریستی فرانسه
همان‌طور که می‌دانید برای ورود به هر کشوری باید فرمی را به‌منظور درخواست اخذ ویزا پرکنید. برای اخذ ویزای توریستی فرانسه، شخص باید فرمی را از سفارت فرانسه بگیرد و آن را پر کند و یا از طریق سایت اقدام نماید.
 بعدازاینکه متقاضی فرم را پر کرد، زمان درخواست مصاحبه از سفارت فرانسه فرا می‌رسد. پس از ارسال درخواست، زمانی مبنی بر حضور متقاضی به سفارت داده می‌شود. در این زمان فرد باید پرینت برگه درخواست و مدارک موردنیاز برای مصاحبه را همراه خود داشته باشد.
مدارک زیر به‌صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی فرانسه لازم بوده و ارائه مدارک دیگر نسبت به نوع درخواست ویزا می‌تواند متغیر باشد.


مدارک موردنیاز برای ویزای توریستی فرانسه

1.    اصل گذرنامه به همراه کپی گذرنامه؛ گذرنامه‌ای که شخص ارائه می‌دهد باید داری 6 ماه تاریخ و حداقل 2 صفحه از آن مهر نخورده باشد.
2.    دو قطعه عکس جدید با پشت زمینه سفیدرنگ از شخص که چهره فرد تغییراتی با عکس نداشته باشد.
3.    فرم درخواست، این فرم را باید به زبان انگلیسی یا فرانسه ترجمه کنید.
4.    درصورتی‌که قبلاً به کشورهای شینگن سفرکرده‌اید، باید کپی آن مدارک را نیز به همراه داشته باشید و فتوکپی تمام مهرهای ورود و خروج را به همراه خود ببرید.
5.    کارت ملی متقاضی به همراه ترجمه و کپی از آن
6.    شناسنامه متقاضی به همراه ترجمه و کپی از آن
7.    مدارکی مبنی بر وضعیت اجتماعی و مالی متقاضی
8.    درصورتی‌که کارمند هستید باید صورت‌حساب بانکی 6 ماه اخیر و همچنین رضایت‌نامه کارفرما برای خروج را داشته باشید.
9.    درصورتی‌که محصل هستید، گواهی اشتغال به تحصیل خود را ارائه دهید.
10.    ارائه بلیت رفت‌وبرگشت
11.    ارائه بیمه‌نامه پزشکی و سلامت فردی شخص متقاضی و بیمه مسافرتی
12.    نامه‌ای از هدف سفر به کشور فرانسه


هزینه ویزای توریستی فرانسه و زمان دریافت آن

در بسیاری از موارد بررسی مدارک توسط مسئولین چند هفته طول می‌کشد. به‌طورکلی طی 6 هفته درخواست متقاضی مشخص می‌گردد. هزینه ویزای توریستی فرانسه برای سنین مختلف متفاوت است. افراد زیر 6 سال رایگان، برای کودکان بین 6 تا 12 سال 36 یورو و افراد بالای 12 سال 60 یورو باید پرداخت کنند. برای اینکه مدارک کسانی که درخواست ویزا داده‌اند بررسی گردد، برای هر فرد متقاضی باید 25 یورو پرداخت شود.

ویزای توریستی فرانسه و ریجکتی
در صورت عدم اطلاع از مدارک موردنیاز برای ویزای توریستی فرانسه، احتمالاً با ریجکتی ویزای توریستی مواجه خواهید شد. شاید این سؤال مطرح شود که آیا افرادی که ویزای توریستی آن‌ها ریجکت شده است، می‌توانند دوباره اقدام کنند؟
 هدف اصلی ویزای توریستی، گردشگری و بازدید از فرانسه و سایر کشورهای عضو شینگن می‌باشد. درصورتی‌که آفیسر نسبت به هدف شخص شک کند و احتمال دهد که متقاضی اهدافی دیگر جز گردشگری دارد، از ورود او جلوگیری می‌کند. با توجه به قوانین کشور فرانسه می‌توانید دوباره برای اخذ ویزا اقدام کنید و امکان تجدیدنظر در این زمینه وجود دارد. سفارت فرصت مناسبی به افراد می‌دهد تا که مدارک خود را دوباره کامل کرده و ارائه نمایند.

دلایل ریجکتی ویزای فرانسه
1.    داشتن سابقه کیفری درگذشته یا حال
2.    اسناد جعلی و تقلبی
3.    عدم توضیح کافی برای رفتن به کشور فرانسه
4.    گذرنامه نامعتبر
5.    نداشتن برنامه برای سفر
6.    عدم تمکن مالی مناسب
7.    نداشتن بیمه مسافرتی

درصورتی‌که بخواهید ویزای توریستی فرانسه را دریافت کنید، می‌توانید با متخصصین ما در ویزاسازن به‌آسانی به تمام خواسته‌های خود برسید. ما در این شرکت برای بهتر انجام شدن روند کارهای شما آماده خدمت‌رسانی می‌باشیم. با مشاوره با کارشناسان ارشد ما می‌توانید راحت‌ترین راه را برای رفتن به این کشور انتخاب کنید .

خلاصه مطلب
فرانسه یکی از زیباترین و جذاب‌ترین کشورهای حال حاضر دنیا است که سالانه خیل عظیم گردشگران را پذیرا می‌باشد. این کشور با داشتن جاذبه‌های طبیعی و بناهای فاخر، توانسته است به یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگران تبدیل شود. سفر به این کشور زیبا می‌تواند آرزوی بسیاری از ما باشد که با همراهی متخصصین ماهر ویزاسازان به حقیقت تبدیل خواهد شد.

سفارت فرانسه در تهران
آدرس: خیابان نوفل‌لوشاتو، پلاک 66_64
تلفن سفارت فرانسه: 02164094000
آدرس اینترنتی: www.ambafrance.ir
ساعت کاری سفارت فرانسه: یکشنبه تا پنجشنبه 9 الی 16
ویزای فرانسه شامل مقررات و ویزای شینگن است.

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top