02166531091
66533072

وقت سفارت یونان

وقت سفارت یونان، بررسی روش‌ها و شرایط لازم

کشور زیبای یونان از آن دسته کشورهایی است که زیاد مورد استقبال گردشگران، تجار و دانشجویان قرار می‌گیرد. اگر قصد سفر به کشور یونان را دارید ابتدا باید برای گرفتن وقت سفارت یونان اقدام نمایید. قبل از هر چیز باید نوع سفر خود را (توریستی، تجاری یا تحصیلی) مشخص کنید و سپس برای گرفتن وقت سفارت خود اقدام نمائید.
برایا این کار، فرم درخواست وقت سفارت را از سایت سفارت دانلود کرده و آن را با دقت و بطور کامل باید تکمیل نمایید.
پس از تکمیل و ارسال فرم ، شما یک وقت دریافت خواهید کرد که باید در تاریخ مذکور به همراه مدارک مورد نیاز، به سفارت جهت انجام مراحل انگشت نگاری و مصاحبه مراجعه بفرمایید.

 

"دریافت وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک با آریا سفر"
جهت
تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا برای مرکز خرید گالریا در ولنجک کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره 09351780080 در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمایید.

 

 

 

تلفن های تماس جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا:

021-66533072  و  66531091-021


روش های اخذ وقت سفارت یونان
برای گرفتن وقت سفارت سه روش وجود دارد :
1.    وقت سفارت یونان ؛ حضوری
2.    وقت سفارت یونان اینترنتی
3.    وقت سفارت یونان VFS
وقت سفارت یونان ؛ حضوری
این روش در سالیان اخیر زیاد مورد اسقبال قرار نمی گیرد، زیرا بیشتر افراد مراحل اخذ وقت سفارت را بصورت اینترنتی سپری می‌نمایند.
در روش حضوری گرفتن وقت سفارت، فرد متقاضی لازم است تا با مراجعه حضوری به سفارت یونان در تهران، مراحل اخذ وقت سفارت را طی کند. ابتدا مدارک لازم را تحویل داده و پس از بررسی مدارک، سفارت پاسخ لازم را ارائه خواهد داد.
در این روش مشکلات زیادی وجود دارد مثلا به دلیل شلوغی و ازدحام بیش از حد، بسیاری از افراد موفق به گرفتن وقت سفارت یا وقت ویزای سفارت یونان نشده یا ممکن است پس از کلی تلاش برای رزرو وقت سفارت، با جواب منفی سفارت‌خانه رو به رو شوند.


وقت سفارت یونان ؛ آنلاین
امروزه اخذ وقت سفارت به صورت اینترنتی یا آنلاین انجام می¬شود. البته از این نکته غافل نشویم که این روش هم دارای معایب و مزایای زیادی می‌باشد.
از مزایای گرفتن وقت سفارت آنلاین این است که فرد متقاضی می‌تواند به راحتی و در کمترین زمان ممکن اقدام به اخذ وقت سفارت یونان کند.
از معایب این روش هم این است که زمان وقت دهی سفارت مبهم و نامعلوم می‌باشد؛ بنابراین فرد متقاضی باید مدام وقت خود را صرف چک کردن سایت برای رزرو وقت سفارت کند.
برای اخذ وقت سفارت یونان به‌صورت آنلاین لازم است تا شخص متقاضی ابتدا در سایت سفارت‌خانه اقدام به ساخت حساب کاربری یا اکانت (ثبت نام) کند.


وقت سفارت یونان VFS
روش سوم گرفتن وقت سفارت، اخذ  وقت سفارت یونان VFS است.
در این روش فرد متقاضی باید به دفتر شرکت VFS Global مراجعه کرده و وقت سفارت یونان را اخذ نماید.
این شرکت مدارک افراد برای گرفتن وقت سفارت را بررسی و به افراد واجد شرایط خدمات VIP ارائه می‌دهد.


راهنمای اخذ وقت سفارت یونان

پس از این که وقت سفارت را اخذ کردید باید مدارک خود را بصورت کامل تهیه کنید. در صورت وجود کوچک‌ترین نقص در این مدارک، سفارت درخواست شما را رد خواهد کرد. این مدارک باید مهر دارالترجمه را نیز داشته باشند.
برای این کار لازم است تا کلیه مدارک خود را به دارالترجمه رسمی بسپارید تا به زبان انگلیسی ترجمه شوند. تنها راه به رسمیت شناختن مدارک شما داشتن مهر دارالترجمه می‌باشد. در حقیقت این مهر سبب می‌شود تا این مدارک جنبه قانونی پیدا کنند.
پس از تهیه مدارک باید در تاریخ و ساعت مشخص شده به سفارت مراجعه کرده و مدارک خود را تحویل سفارت دهید. سفارت، مدارک شما را بررسی می‌کند. پس از ارائه مدارک، هزینه صدور ویزا را هم باید پرداخت کنید.
این بررسی ممکن است بین دو تا چهار هفته زمان ببرد. پس از این سفارت پاسخ خود را به شما ابلاغ می‌کند و می¬توانید به راحتی برای اخذ ویزای یونان به سفارت بروید. در صورتی هم که پاسخ سفارت منفی باشد باید علت ریجکت را برطرف کنید و دوباره برای اخذ ویزای این کشور اقدام کنید.


مدارک لازم برای اخذ ویزای یونان
1.    مدارک شناسایی شامل: شناسنامه، گذرنامه، سند ازدواج، عکس سه در چهار
2.     مدارک شغلی که شامل گواهی اشتغال به کار، برگه مرخصی و …  می‌باشد. باید این مدارک را ارائه دهید تا سفارت این واقعیت را که شما دارای شغلی می‌باشید و در ایران وابستگی دارید بپذیرد.
3.    مدارک مالی که شامل گردش حساب، تمکن مالی و … می‌باشند. این مدارک نشان می‌دهد که شما دارای وضعیت مالی مناسبی هستید و می‌توانید کلیه هزینه‌های سفر خود را بپردازید. دقت داشته باشید که کلیه این مدارک تنها برای این ارائه می‌شود که سفارت اطمینان داشته باشد که به ایران باز می‌گردید.


ویزاهای پرطرفدار یونان
همانطور که در ابتدای مقاله بیان شد؛ ویزای یونان و گرفتن وقت سفارت یونان در ایران طرفداران زیادی دارد. البته اکثر متقاضیان بدنبال دریافت ویزای توریستی یونان هستند ولی در این بین ویزاهای تحصیلی و تجاری یونان نیز طرفداران خاص خود را دارند.
هرکدام از این نوع ویزاها، ویژگی‌های خاص خود را دارد؛ مثلا دارندگان ویزای توریستی یونان می‌توانند حداکثر سه ماه در کشور یونان اقامت داشته باشند که البته در این مدت حق اشتغال در این کشور را نخواهند داشت اما افرادی که موفق به اخذ ویزای تجاری یونان شوند، می‌توانند بیش از 3 ماه در یونان اقامت داشته و کار کنند.
ویزای تجاری یونان تنها به افرادی تعلق می‌گیرد که از طرف یک کارفرمای ساکن در یونان استخدام شوند.یکی دیگر از ویزاهای پرطرفدار یونان، ویزای تحصیلی این کشور است زیرا مراکز آموزش عالی یونان با دانشگاه‌های معتبر اروپایی در حال رقابت است و جایگاه ویژه ای دارد. ویزای تحصیلی یونان هم فقط برای افرادی صادر می‌شود که موفق به اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه‌های یونان شده اند.

جاذبه های گردشگری یونان

با اخذ وقت سفارت یونان و سفر به این کشور زیبا، می¬توانید در سواحل یونان قدم بزنید و از مناظر بکر این کشور لذت ببرید. پایتخت این کشور، شهر دیدنی آتن با تاریخی غنی و سرشار است. این کشور از همان زمان های دور، صاحب نام آورترین دانشمندان بوده است. از بزرگ‌ترین فیلسوفان و دانشمندان این کشور می‌توان به سقراط، ارسطو و افلاطون اشاره کرد که صاحب‌نظران فلسفه ی قدیم و پیشروان علم و حکمت بوده اند.
از آنجا که  زمین‌های کشاورزی شهر آتن مناسب نمی باشد، از گذشته تا کنون مردم این کشور به دریانوردی و تجارت می‌پردازند. به این ترتیب امروزه هم بخش عمده ای از مردم یونان مشغول دریانوردی و تجارت هستند.
1- آکروپولیس، آتن
آکروپولیس نماد آتن و یونان، و یک تپه سنگی در قلب شهر مدرن آتن می‌باشد که سه معبد باشکوه متعلق به 5 قرن قبل از میلاد، ویژگی برجسته آن به شمار می‌روند. بهترین و منحصر به فرد ترین معبد پارتنون نام دارد که با 58 ستون، سنگفرش زیبا و کتیبه تزیین شده است. این تفریحگاه باستانی در دو و نیم کیلومتری سایر جاذبه‌های گردشگری آتن مثل آگورای باستان، و معبد زئوس قرار دارد.
2- موزه آکروپولیس، آتن
موزه آکروپولیس که در سال  2009 افتتاح شد یکی از پر بازدید ترین جاذبه‌های گردشگری آتن به شمار می‌رود. این موزه که توسط یک معمار سوییسی، طراحی شده و ساختاری فولادی و شیشه ای دارد.  برای نمایش یافته‌های باستانی آکروپولیس مثل مجسمه مردی جوان که یک گوساله بر دوش می‌کشد و مجسمه چهره زنان باستان، ساخته شده است.
3- سانتورینی
سانتورینی، واقع در سواحل غرب یونان مشرف به دریا و یکی از چشمگیر‌ترین جزایر یونان، به خاطر شهرهای صخره¬ای فیرا و اویا معروف است. فیرا و اویا، از محبوب ترین مراکز گردشگری یونان برای ماه عسل می‌باشند و از خانه‌ها و هتل بوتیک‌های مکعبی شکل سفید ساخته شده اند.
از تفریحات جزیره سانتورینی میتوان به شنا در سواحل شنی آتشفشان سیاه در جنوب و سواحل شرق، بازدید از مکان تاریخی آکروتیری، اشاره کرد. این جزیره دارای فرودگاه، کشتی و قایق‌های دو بدنه از بندر آتن می‌باشد.

 

"دریافت وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک با آریا سفر"
جهت
تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا برای مرکز خرید گالریا در ولنجک کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره 09351780080 در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمایید.

 

 

 

تلفن های تماس جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا:

021-66533072  و  66531091-021

سفارت یونان در تهران
 تلفن سفارت کشور یونان در تهران: ۲۲۰۵۳۷۸۴  - ۲۲۰۵۰۵۳۳

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top