02166531091
66533072

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه ، پیش‌نیاز ورود به کشور خروس‌ها

فرانسه یکی از کشورهای زیبای اروپاست که از جاذبه‌های توریستی بی شماری برخوردار است که خود عامل مهمی برای جذب گردشگران است. وقت سفارت فرانسه به شما این امکان را می‌دهد تا ضمن سفر به کشور فرانسه، از امکانات و جاذبه های فراوان گردشگری این کشور نهایت استفاده را نیز ببرید.

اهمیت وقت سفارت فرانسه
اگر قصد سفر به کشور فرانسه را دارید ابتدا باید وقت سفارت را اخذ کنید. جدا از علت سفر شما، اخذ این وقت الزامی است. پس از اخذ وقت سفارت فرانسه می‌توانید برای گرفتن ویزا اقدام کنید. برای اخذ ویزای فرانسه لازم است تا ابتدا وقت سفارت بگیرید.

روند اخذ وقت سفارت فرانسه
برای اخذ وقت سفارت فرانسه، دو روش حضوری و آنلاین وجود دارد. امروزه بیشتر سفارت‌ها تنها بصورت آنلاین وقت سفارت می‌دهند. اما برخی از سفارت‌ها مانند سفارت کانادا وقت سفارت حضوری هم ارائه می‌دهد. به این ترتیب متقاضیان می‌توانند جهت اخذ وقت سفارت به صورت حضوری به این سفارت خانه مراجعه کنند.
اکثر کشورهای اروپایی تنها وقت سفارت آنلاین را ارائه می‌دهند که یکی از این کشورها، فرانسه است. برای اخذ وقت سفارت فرانسه باید بصورت آنلاین اقدام کرد و مراجعه حضوری به سفارت امکان‌پذیر نیست. در این‌صورت در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین انرژی می توان وقت سفارت را اخذ نمود.
برای اخذ وقت سفارت باید در تاریخ مدنظر خود به سفارت مراجعه نمایید. دقت داشته باشید که هنگام مراجعه به سفارت به هیچ عنوان نباید تاخیر داشته باشید.

 

جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا تماس بگیرید.

 

"دریافت وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک با آریا سفر"
جهت
تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا برای مرکز خرید گالریا در ولنجک کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره 09351780080 در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمایید.

 

تلفن های تماس جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا:

021-66533072  و  66531091-021

  • وقت توریستی سفارت فرانسه

اگر بخواهید به قصد گردشگری و سیاحت به این کشور سفر کنید، باید ویزای شینگن توریستی این کشور را اخذ کنید. برای دریافت ویزای توریستی فرانسه باید ابتدا وقت سفارت فرانسه توریستی را اخذ کنید تا بتوانید با کلیه مدارک در موعد مقرر به سفارت فرانسه مراجعه کنید.
مدارکی که باید برای اخذ ویزای توریستی ارائه دهید متفاوت از دیگر ویزاها است. دقت داشته باشید داشتن دعوتنامه تاثیر زیادی در اخذ سریع ویزای توریستی فرانسه دارد.

  • وقت تجاری سفارت فرانسه

یکی دیگر از ویزاهایی که برای اخذ آن می‌توان اقدام کرد، ویزای تجاری فرانسه است. ویزای تجاری زمانی قابل اخذ است که قصد اشتغال در فرانسه را داشته باشید. ویزای تجاری فرانسه از سوی سفارت ارائه می‌شود و به شما اجازه می¬دهد تا به امور سرمایه گذاری، تجاری وکاری در این کشور بپردازید.
ویزای تجاری و ویزای کاری با هم فرق دارند؛ در واقع ویزای تجاری مخصوص کسانی¬ست که قصد تجارت و یا سرمایه گذاری در فرانسه را دارند درحالی که ویزای کاری برای افرادی صادر می‌شود که قصد کار کردن در این کشور را دارند.
وقت سفارت تجاری یا کاری برای اخذ هر دو ویزا الزامی است. این وقت را باید داشته باشید تا درخواست خود برای اخذ ویزا را ارائه دهید. کسی‌که این نوع وقت را اخذ می‌کند باید شرایط و مدارک لازم را نیز داشته باشد.
این مدارک شامل مدارک شناسایی معتبر می‌باشد. ضمنا اگر قصد اخذ ویزای تجاری را دارید باید هدف دقیق خود از سفر را شرح دهید و مدارکی مبنی بر دارایی‌های خود را به سفارت ارائه دهید تا شما را به عنوان شخصی که توانایی تجارت و سرمایه گذاری در خاک کشور فرانسه دارد، شناسایی و تایید کند.
برای اخذ ویزای کاری در وقت سفارت فرانسه باید دعوتنامه کاری را ارائه دهید تا بتوانید ویزای این کشور را اخذ کنید. در غیر این صورت سفارت به درخواست شما رسیدگی نخواهد کرد. این دعوتنامه باید از سوی کارفرمایی معتبر، ارائه شود.

  • وقت دانشجویی سفارت فرانسه

اگر قصد ادامه تحصیل در فرانسه را دارید باید ویزای تحصیلی فرانسه را اخذ کنید. برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه باید مدارکی را داشته باشید تا بتوانید این ویزا را بگیرید. اولین قدم برای اخذ ویزای تحصیلی، داشتن وقت سفارت تحصیلی فرانسه است.
برای اخذ این ویزا باید مراحل ذیل را طی کنید :
1.    یافتن مرکز آموزشی معتبر
2.    اخذ وقت سفارت تحصیلی فرانسه
3.    آماده سازی مدارک
4.    مراجعه به سفارت


هزینه وقت سفارت فرانسه

هزینه وقت سفارت فرانسه ، ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد. این هزینه فقط برای گرفتن وقت سفارت فرانسه می‌باشد و هزینه‌های صندوق داخل سفارت، به عهده متقاضی می‌باشد که این هزینه، بسته به نوع ویزای درخواستی متقاضی متفاوت است.
مدارک مورد نیاز وقت سفارت
برای حضور در سفارت فرانسه، با توجه به نوع ویزای انتخابی، باید یک سری مدارک را ارائه دهید. با توجه به عدم تاثیر مصاحبه در اخذ ویزای فرانسه، این مدارک شماست که در اعطای ویزا تاثیرگذار است. برای هر نوع ویزایی که درخواست می‌کنید، باید مدارک مخصوصی ارائه دهید.
1.    نسخه چاپی نامه تعیین وقت سفارت
2.    ترجمه فرم تکمیل شده درخواست ویزا به همراه تاریخ و امضا
3.    2 عدد عکس پاسپورتی
4.    پاسپورت با حداقل ۳ ماه اعتبار از زمان برگشت
5.    شرح کامل کتبی قصد از سفر یا مهاجرت به انگلیسی
6.    رزرو بلیط رفت و برگشت
7.    بیمه نامه سلامت برای کل مدت ویزا با ذکر کشورهای تحت پوشش
8.    اسناد و مدارک اسکان نظیر رزرو هتل و یا دعوتنامه برای کل مدت ویزا
9.    پرینت بانکی، حساب پس انداز، فیش حقوقی، جواز، رسید مالیاتی، سند ملکی و دیگر اسناد تمکن مالی
10.    گواهی شغلی نظیر قرارداد استخدام، مرخصی دارای تاییدیه از کارفرما و مواردی از این قبیل
11.    رسید پرداخت هزینه خدمات سفارت فرانسه


جاذبه های گردشگری فرانسه
یکی از اصلی ترین اهداف سفر به فرانسه، گردشگری است. فرانسه به عنوان اولین کشور توریستی جهان شناخته می‌شود. از سراسر جهان به این کشور سفر می‌کنند تا بتوانند از جاذبه‌های بی نظیر این کشور دیدن کنند. اگرچه فرانسه یکی از قطب‌های صنعتی دنیاست که برای کار و تجارت نیز بسیار مناسب است.
پایتخت کشور فرانسه، شهر دیدنی و زیبای پاریس است. فرانسه در غرب اروپا واقع شده و سواحلی رو به دریای مدیترانه دارد و آب و هوای آن معتدل است.
چندی از معروفترین جاذبه های گردشگری این کشور زیبا به شرح ذیل است :

- قلعه چنانسی Chateau de Chenonceau
قلعه چنانسی، شاید معروف ترین قلعه در لویر ولی باشد. قلعه چنانسی در قرن شانزدهم در عرض رود چر ساخته شد. در زیر قلعه، گذرگاه‌هایی برای عبور قایق‌ها وجود دارد. بعد از قلعه ورسایلس، چنانسی پربازدید ترین قلعه در فرانسه است که به خاطر باغ‌های دوست داشتنی اش مورد توجه است. قلعه چنانسی بعد از جنگ جهانی دوم به دلیل آسیب‌هایی که دید، مرمت و تعمیر گردید.

- فستیوال کن فرانسه
هر ساله در ماه می، برترین‌ها و نخبگان صنعت فیلم سازی دنیا برای شرکت در فستیوال بین المللی کن به این شهر ساحلی واقع در ساحل زیبای فرنچ ریویرا می‌آیند. در حالی‌که نمایش فیلم‌های جشنواره برای عموم آزاد نیست، اما طرفداران برای دیدن ستاره‌های مورد علاقه شان هنگام ورود و خروج به سالن‌های نمایش فیلم، در حین خرید یا تماشای یکی از سواحل زیبای کن، به شهر کن می‌آیند.

- بناهای تاریخی شهر نیمز فرانسه
نیمز شهری در جنوب فرانسه است که زمانی یکی از مهم‌ترین شهرهای این کشور در زمان روم باستان بود. با دیدن مجموعه بناهای مربوط به زمان روم باستان در شهر نیمز، در واقع می‌توان به اهمیت آن در دوران باستان پی برد. این بناهای تاریخی شامل یک آمفی تئاتر حیرت آور و جالب و یک معبد رومی می‌باشد که در شرایط بسیار خوبی باقی مانده اند. به همین خاطر اغلب به ریمز، روم فرانسه می‌گویند.

 

جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا تماس بگیرید.

 

"دریافت وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک با آریا سفر"
جهت
تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا برای مرکز خرید گالریا در ولنجک کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره 09351780080 در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمایید.

 

تلفن های تماس جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا:

021-66533072  و  66531091-021

سفارت فرانسه در تهران
آدرس سفارت فرانسه در تهران: خیابان فردوسی، رو به روی بانک مرکزی، پلاک 320 می‌باشد.
سفارت فرانسه امور ویزا را به تهران خیابان موسوی نژاد، گلستان پنجم، مرکز تجاری هروی سنتر منتقل کرده است.

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top