02166531091
66533072

وقت سفارت بلژیک

وقت سفارت بلژیک

اگر کشور بلژیک را انتخاب کرده اید باید گفت شما یک انتخاب کننده بسیار باهوش هستید. کشور بلژیک از نظر جاذبه‌های گردشگری و رفاه اقتصادی جایگاه خوبی دارد. برای سفر به کشور بلژیک مستلزم اخذ ویزای بلژیک هستید. در اولین گام لازم است تا وقت سفارت بلژیک را اخذ نمائید.

 

جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا تماس بگیرید.

 

"دریافت وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک با آریا سفر"
جهت
تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا برای مرکز خرید گالریا در ولنجک کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره 09351780080 در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمایید.

 

تلفن های تماس جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا:

021-66533072  و  66531091-021

بلژیک کشوری با زبان های گوناگون
بلژیک یکی از زیباترین و مهم ترین کشورهای اروپایی است که در همسایگی کشورهای هلند، آلمان، فرانسه، لوکزامبورگ و دریای شمال قرار دارد. فرهنگ بلژیک ترکیبی از دو فرهنگ آلمانی و رومی به‌شمار می‌رود.
مردم بلژیک به زبان‌های هلندی، آلمانی و فرانسوی صحبت می‌کنند. گوناگونی زبان و فرهنگ در بلژیک سبب برخی تنش‌های سیاسی نیز شده است است.
این کشور دارای زیبای های فوق استثناي است و کسانی که علاقه به سازه های قدیمی اروپايي را دارند، در این مکان به بهشت تصورات خود خواهند رسید. ما در شرکت ویزا سازان قادر هستیم شما عزیزان را در مورد اقامت و کارهای حقوقی در این کشور یاری کنیم.
اخذ وقت سفارت بلژیک با ثبت نام در سایت سفارت انجام می‌شود. شما باید فرم درخواست ویزای بلژیک را به صورت اینترنتی تکمیل کنید. بعد از آپلود فرم تکمیلی در سایت شناسه‌ای به شما ارسال خواهد شد که بعد از آن دیگر قادر به اعمال هیچگونه تغییری در اطلاعات فرم نخواهید بود.


مصاحبه سفارت بلژیک

بعد از دریافت شناسه باید برای ثبت‌نام در سایت مربوط به صدور ویزای بلژیک اقدام نمایید. در این سایت شناسه دریافتی مرحله قبل از شما گرفته می¬شود. پس از ثبت نام در سایت صدور ویزا شما باید با توجه به تاریخ سفر پیش رو، بهترین وقت ممکن را انتخاب نمائید. بعد از گرفتن وقت سفارت بلژیک باید در وقت تعیین شده به سفارت مراجعه کنید. در سفارت بلژیک باید در مصاحبه شرکت کرده و به انجام امور انگشت نگاری بپردازید سپس با ارائه مدارک لازم و پرداخت هزینه‌های سفارت، ویزای خود را اخذ نمائید.


مدارک مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت بلژیک
1.     پاسپورت ملی فرد متقاضی که حداقل باید ۳ ماه بعد از تاریخ ویزا،‌ اعتبار داشته باشد.
2.     ترجمه شناسنامه
3.    ارائه مدارک مبنی بر توانایی تقبل هزینه‌های سفر
4.    رزرو هتل برای تمامی مدت اقامت
5.    رزرو بلیت هواپیما
6.    بیمه‌نامه مسافرتی معتبر (با پوشش ۳۰۰۰ یورو)
7.    مدارک اثبات وضعیت کار متقاضی
8.    گواهی اشتغال به کار
9.    فيش حقوقی
10. گردش حساب ۶ ماهه
11. اسناد شرکت
12. رسيد پرداخت آخرين ماليات
13. پروانه کسب
14. حکم بازنشستگی


وقت سفارت بلژیک در ایران

با وجود اینکه افراد زیادی برای مهاجرت و سفر این کشور را انتخاب می‌کنند، کشور بلژیک از نظر رفاه اقتصادی و جاذبه های گردشگری از جایگاه خوبی در اروپا برخوردار است. اگر قصد سفر یا مهاجرت را دارید، برای ورود به این کشور مستلزم اخذ ویزا بلژیک هستید. برای دریافت ویزای سفارت بلژیک باید به سفارت این کشور واقع در تهران مراجعه نمایید. اما قبل از مراجعه حضوری به سفارت باید وقت رفتن به سفارت بلژيک را تنظیم کرده باشید. گرفتن وقت سفارت بلژیک روال معینی را دارد که ما سعی می‌کنیم در شرکت ویزا سازان شما را با این پروسه آشنا کنیم.
قبل از رزرو وقت قبلی برای رفتن به سفارت باید بدانید چه نوع ویزایی مورد تقاضا شما است. اگر ویزای درخواستی شما متناسب با هدف شما از سفر به بلژیک نباشد بدون شک درخواست شما رد خواهد شد و موفق به اخذ ویزای بلژیک نخواهید شد. پس قبل از رفتن به سفارت آشنایي با ویزاهای مختلف برای سفرتان الزامی می‌باشد.

انواع ویزای بلژیک
سفارت بلژیک، ویزاهای متنوعی صادر می‌کند که هر کدام مختص به سفر خاصی هستند. از ویزاهای مختلف می‌توان به ویزاهای کاری، تحصيلي، توریستی، سرمایه گذاری اشاره کرد. در حقیقت بلژیک از نظر موقعیت جغرافيايی در منطقه صنعتی از اروپا قرار دارد. به گونه ای که امروزه از صنعتی قدرتمند و بازار کار پویایی برخوردار هستند.
شرط لازم برای ویزای کار در بلژیک ، داشتن دعوتنامه از کارفرما در این کشور است. اخذ دعوتنامه کاری هم کار چندان آسانی برای متقاضیان نیست.


جاذبه های گردشگری کشور بلژیک
با اینکه بلژیک کشور پهناوری نیست اما از زیبایی‌های بسیاری برخوردار هست به همین دلیل همیشه مورد استقبال علاقمندان به گردشگری قرار داشته است. میراث تاریخی و موزه‌های فرهنگی- هنری بلژیک سالانه میزبان هزاران توریست از سرتاسر جهان است. موارد زیر تنها بخشی از جاذبه¬های توریستی بلژیک است :

  • منطقه فلاندر

بیشتر توریستها از منطقه فلاندر دیدن می‌کنند. منطقه فلاندر شامل شهرهای بروکسل، بروج، گنت و آنور است. فلاندر معتبرترین برگزارکننده فستیوال‌های متعدد و تولیدکننده شکلات‌های متنوع و نوشیدنی‌های مطبوع است.
معروف ترین مسیر دوچرخه سواری دنیا از فلاندر می‌گذرد. دوچرخه سواری در فلاندر بسیار محبوب است. عده زیادی از گردشگران نیز برای تماشای  Eddy Merc، مهمان فلاندر می‌شوند.

  • برج ناقوس

شهر بروژ دارای برج تاریخی است. برج ناقوس که از دیدنی ترین جاذبه‌های بلژیک است. برج ناقوس کلیسای زیبایی است که در مرکز شهر قرار دارد که منتهی ‌به میدان اصلی شهر بروژ است. قدمت برج ناقوس به قرون‌ وسطی می‌رسد. این برج به ‌عنوان تالار اصلی شهر استفاده می‌شود و دارای ۳۶۶ پله است.

  • شهر قدیمی مون

از جذاب ‌ترین و تاریخی ترین شهرهای کشور بلژیک می‌توان به شهر مون اشاره کرد. در مرکز این شهر گرند پلاس قرار دارد و این مکان یکی از دیدنی‌های بلژیک محسوب می‌شود. قدمت ساختمان‌‌های شهر مون به ۴۰۰ سال پیش می‌رسد. از بناهای مهم و گردشگری و تاریخی شهر مون کلیسای سنت جورج و خانه تاریخی است.


نشانی سفارت بلژیک در ایران
نشانی: تهران، الهیه، خیابان آقابزرگی، کوچه شیرین، پلاک ۴
تلفن‌ تماس برای امور ویزا: ۲۲۲۴۸۵۸۲ ۰۲۱
نمابر: ۲۲۲۴۷۳۱۳ و ۲۲۳۹۱۱۶۰ ۰۲۱
سفارت ساعات ۸ صبح تا ۱۵ بعدازظهر در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه آماده خدمت رسانی است.

 

جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا تماس بگیرید.

 

"دریافت وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک با آریا سفر"
جهت
تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا برای مرکز خرید گالریا در ولنجک کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره 09351780080 در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمایید.

 

تلفن های تماس جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا:

021-66533072  و  66531091-021

خلاصه مطلب
اگر مصاحبه شما خوب پیش رود و مدارک کامل باشد و تایید شود شما می‌توانید اخذ ویزای بلژيک را دریافت کنید. بلژیک شما را به زندگی ایده آل خود می رساند و نقش ویزای بلژیک مجوز ورود شما در دیگر کشورها نیز می‌باشد. ما در شرکت ویزا سازان قادر به مشاور حقوقی و راهنمايي مسافرتی شما هستیم کارشناسان ما شما را برای سفری آسوده تر یاری مي‌دهند.

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top