02166531091
66533072

وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا، لازمه‌ی سفر به کشور ماتادور‌ها

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که با جاذبه های بی نظیری که دارد سالانه افراد زیادی را از سرتاسر جهان جذب می¬کند. این کشور توریست پذیر با ظرفیت های فراوانی که دارد به یکی از اهداف اصلی گردشگران در جهان تبدیل شده است. برای سفر به کشور اسپانیا لازم است تا با سپری کردن مراحل اداری، نسبت به اخذ ویزای رسمی اسپانیا اقدام نمائید. بدون شک اولین اقدام اخذ وقت سفارت اسپانیا است.


نحوه اخذ وقت سفارت اسپانیا
برای این که وقت سفارت اسپانیا بگیرید تنها به صورت آنلاین باید اقدام کنید. همانطور که قبل از مراجعه به پزشک مجبور هستید که از مطب وقت بگیرید؛ برای اخذ ویزا نیز باید از سفارت وقت بگیرید.
در حقیقت سفارت برای برقراری نظم در ساماندهی امور متقاضیان، تعیین وقت می کند. به این ترتیب هر یک از متقاضیان می توانند در تاریخ و ساعتی مشخص به سفارت مراجعه کنند. برای اخذ ویزا باید این وقت را دریافت کرد تا به راحتی بتوان درخواست خود برای اخذ ویزا را به سفارت اعلام داشت.

 

جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا تماس بگیرید.

 

"دریافت وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک با آریا سفر"
جهت
تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا برای مرکز خرید گالریا در ولنجک کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره 09351780080 در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمایید.

 

تلفن های تماس جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا:

021-66533072  و  66531091-021

انواع وقت سفارت اسپانیا

برای این که بتوانید وقت سفارت بگیرید باید انواع آن را بشناسید.

 • وقت سفارت عادی اسپانیا

با وقت عادی می توانید در بازه زمانی مشخص اما طولانی به سفارت مراجعه کنید. این وقت بیش از یک ماه زمان می برد. زمانی که برنامه و هدف خاصی برای سفر خود ندارید، بهترین انتخاب، وقت عادی است. شما در این مدت می توانید مدارک خود را تکمیل و ترجمه کنید و به سفارت ارائه دهید.

 • وقت سفارت فوری اسپانیا

وقت فوری به شما این امکان را می دهد تا در بازه زمانی کمتر از یک ماه به سفارت مراجعه کنید. این وقت را هنگامی باید اخذ کنید که سفر شما دارای برنامه و ترتیب خاصی است.


مراحل صدور ویزا در وقت سفارت اسپانیا

برای دریافت ویزای این کشور، باید مراحل خاصی را طی و طبق آن عمل نمایید. این مراحل برای همه افراد است و تنها روش برای دریافت ویزای اسپانیا می باشد که بشرح ذیل است :
1.    جمع آوری مدارک لازم و ترجمه مدارک
2.    مراجعه به سفارت اسپانیا در وقت تعیین شده
3.    انگشت‌نگاری
4.    تحویل مدارک
5.    مصاحبه(در صورت لزوم)
6.    صدور ویزا


مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت اسپانیا
1.    شناسنامه
2.     سه قطعه عکس رنگی پرسنلی
3.     پاسپورت معتبر (دارای ۶ ماه اعتبار که بیشتر از مدت زمان سفر تان به اسپانیا باشد.)
4.    آدرس محل کار یا تحصیل
5.    گواهی اشتغال به کار (برای کارمندان)
6.    گواهی اشتغال به تحصیل(برای دانشجویان و دانش آموزان)
7.    بلیط هواپیما
8.     رزرو هتل
9.     دعوت نامه در صورت لزوم
10.     فرم درخواست ویزا (به صورت تایپ شده)
11.    ترجمه روزنامه رسمی شرکت(در صورت داشتن)
12.     اسنادی که نشان دهد، وضعیت مالی مناسبی برای سفر به اسپانیا و اقامت در این کشور دارید
13.     ترجمه کارت بازرگانی (در صورت دارا بودن)
14.    فیش بانکی ۶ ماهه اخیر
15.    بیمه‌نامه بین المللی مسافرتی


جاذبه های گردشگری اسپانیا
قطعا یکی از اهداف مهم گردشگران از سفر به اسپانیا دیدن جاذبه های بی نظیر گردشگری این کشور زیبا و جذاب است. چندی از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری کشور اسپانیا موارد ذیل است :

 • کاخ الحمرا گرانادا

اولین بار با دیدن کاخ گرانادا (The Alhambra and Generalife Gardens) نفس در سینه تان حبس خواهد شد. کاخ سلطنتی دودمان نصریان نمونه برجسته هنری معماری اسلامی است. الحمرا مجموعه ای شامل چندین ساختمان، برج ها، دیوار ها، باغ ها، و یک مسجد است كه محل اقامت خلفای مسلمان شهر غرناطه (گرانادا) در جنوب اسپانیا بوده است. پیشینه اصل بنای کاخ الحمرا به صده ۱۳ برمی‌گردد. قصر الحمرا در منطقه تاریخی آندلس اسپانیاست و یکی از بناهای تاریخی ثبت ‌شده‌ این کشور در فهرست میراث جهانی سازمان یونسکو به شمار می رود.

 • مسجد بزرگ قرطبه

مسجد قرطبه (The Great Mosque of Cordoba) سومین بنای بزرگ جهان اسلام محسوب می‌شود . این مسجد برای مدت سه قرن متوالی اهمیت و جایگاه خود را به عنوان یکی از شاهکارهای معماری اسلامی حفظ کرده است و جزو آثار به ثبت رسیده توسط سازمان جهانی یونسکو است.
این مسجد در قسمت جنوب غربى شهر قرطبه اسپانیا و در نزدیکى رود بزرگ الوادى قرار دارد که ۴ کوچه باریک از چهار جهت آن را در برگرفته‌اند. مسجد قرطبه در سال ۹۲ هجری در زمان خلافت بنی‌امیه ساخته شد.‌ بنای اصلی مسجد قرطبه؛ در واقع کلیساى مسیحیان قرطبه بود که به دو نیمه تقسیم شد و مسلمانان نیمه‌اى که متعلق به خودشان بود، را در آن مسجدى بنا کردند و نیمه دیگر این کلیسا براى امپراطورى روم باقی ماند.
از نکات قابل توجه، شباهت معماری این مسجد به معماری «مسجد جامع دمشق» است، آن هم به دلیل اینکه «عبدالرحمن» از مسجد «جامع دمشق» به عنوان مدلی برای ساخت این مسجد استفاده کرده است.

 • موزه پرادو مادرید

موزه پرادو (The Prado and Paseo del Artes Madrid) یکی از ثروتمندترین موزه¬های هنری جهان است. این موزه در محله «پاسئو دل پرادو» در مادرید، پایتخت کشور اسپانیا واقع شده است. این موزه که به قله رفیع نئوکلاسیسیزم اسپانیایی معروف است، به دستور چارلز سوم و به دنبال اصلاحات فرهنگی صورت گرفته در کشور ساخته شد.
معمار این پروژه عظیم جوآن دی ویلانئوا بود و موزه دل پرادو معروف‌ترین اثر او در سال‌های عمر کاری اش محسوب می‌شود. کارهای جمع آوری شده در موزه پرادو از قرن دوازدهم تا اوایل قرن نوزدهم را شامل می شود. این موزه با ۲۱۳۲ سال سابقه تاریخی و با بیش از ۵۰۰۰ نقاشی، ۲۰۰۰ تصویر چاپی، ۱۰۰۰ عدد سکه و مدال و ۷۰۰ مجسمه قرن ۱۲ تا قرن ۱۹ و تقریبا ۲۰۰۰ شیء زینتی قرن دوازدهم تا نوزدهم میلادی از جمله شاهکارهای نقاشان برجسته دنیا مثل : رامبراند‌، بوتیچلی‌، فرانسیسکو گویا و … یکی از مهمترین دیدنی های مادرید است.

 

جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا تماس بگیرید.

 

"دریافت وقت سفارت ایتالیا در مرکز خرید گالریا در ولنجک با آریا سفر"
جهت
تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا برای مرکز خرید گالریا در ولنجک کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به شماره 09351780080 در تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید. همچنین می توانید اسکن صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمایید.

 

تلفن های تماس جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا:

021-66533072  و  66531091-021


نکات مهم در خصوص وقت سفارت اسپانیا
1.    بهتر است پیش از مراجعه به سفارت از تمامی مدارک خود یک کپی تهیه کنید.
2.    در زمان هایی که میزان مسافرت ها افزایش پیدا می کند، ممکن است مدت زمان انتظار شما برای تعیین وقت سفارت اسپانیا و نیز صدور ویزا بیشتر شود. بهتر است در این گونه موارد زودتر اقدام نمایید.
3.    حضور کودکان زیر ۶ سال در وقت سفارت اسپانیا الزامی نمی باشد.
4.    هر فرد باید شخصا برای دریافت ویزای اسپانیا اقدام نماید.
سفارت اسپانیا در ایران
آدرس: تهران- دروس- بلوار شهرزاد- خیابان شادی- کوچه اول شرقی- شماره ۱۰
ساعات کاری سفارت‌: روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

 • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

 •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
 •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

 • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
 • Tel: 021-66531091,66533072
 • telegram/whatsapp: 09351780080
 • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top