02166531091
66533072

وقت ایتالیا

وقت ایتالیا

برای سفر به هر کشوری نیاز به ویزای آن کشور دارید و برای دریافت ویزا نیاز به گرفتن وقت مصاحبه سفارت آن کشور دارید. پس قبل از هر گونه اقدامی برای سفر به ایتالیا پس از تعیین زمان سفر به ایتالیا گرفتن وقت ایتالیا از سفارت ایتالیا میباشد.

جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا (توریستی و تجاری) و همچنین سفارت های دیگر شینگن کافیست یک اسکن یا تصویر از صفحه اول پاسپورت خود را به شماره همراه 09351780080 ((فقط جهت ارسال پاسپورت و نه تماس)) در تلگرام یا واتس اپ ارسال نمایید. پس از تعیین وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

66533072 - 66531091

گرفتن وقت سفارت ایتالیا معمولا فرایندی زمان بر است زیرا زمان بندی سفارت ایتالیا به صورتی است که به صورت تصادفی و برای مدت کوتاهی سیستم نوبت دهی وقت ایتالیا آزاد مشود و به دلیل حجم بالای متقاضیان سفر به ایتالیا این وقت ها به سرعت پر شده و مجددا سیستم نوبت دهی برای مدتی بسته میشود بنابراین برای گرفتن وقت ایتالیا نیاز به صرف زمان و انرژی دارید. گاهی این پروسه به حدی زمان بر میشود که متقاضیان تا مرز پشیمانی از سفر به ایتالیا پیش میروند!!!!
اما برای گرفتن وقت ایتالیا راه ساده تر و سریع تری نیز وجود دارد و آن سپردن این کار به افراد با تجربه و با نفوذ است تا پروسه گرفتن وقت برای شما به حداقل میزان ممکن کاهش یابد.

آیا قصد سفر به کشور زیبای ایتالیا دارید؟

آیا زمان و انرژی زیادی برای گرفتن وقت ایتالیا صرف کرده اید و موفق به گرفتن وقت نشده اید؟

آیا زمان لازم برای دریافت وقت سفارت ایتالیا ندارید؟

آیا میخواهید وقت فوری سفارت ایتالیا بگیرید؟

 

ما برای شما این کار را انجام میدهیم...

آژانس مسافرتی آریا سفر پردیس ارائه‌کننده خدمات تعیین وقت سفارت با کادری باسابقه مفتخر است تا با کمترین نرخ کارگزاری، شما متقاضی محترم را در روند اخذ وقت سفارت یاری نماید.

جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا (توریستی و تجاری) و همچنین سفارت های دیگر شینگن کافیست یک اسکن یا تصویر از صفحه اول پاسپورت خود را به شماره همراه 09351780080 ((فقط جهت ارسال پاسپورت و نه تماس)) در تلگرام یا واتس اپ ارسال نمایید. پس از تعیین وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

و اما چند جاذبه توریستی و مبهوت کننده ایتالیا:

1. سن جیمینیانو San Gimignano
این روستا در توسکانی قرار دارد و علت معروف بودن آن ۱۴ برج سنگی آن می باشد. نام مستعار آن منهتن قرون وسطی است. در دوران اوج قدرت و ثروت جیمینیانو، بیش از ۷۰ برج برای مقابله با دشمنان ساخته شد. پس از ویرانی حاصل از طاعون در ۱۳۴۸ میلادی، قدرت سن جیمینیانو در مقابل دشمنان تا حد زیادی رنگ باخت.

2. برج کج پیزا Leaning Tower of Pisa
ساخت این برج 177 سال به طول انجامید! بعد از اینکه مصالح ساخت آماده شد و برج پی ریزی شد به خاطر مناسب نبودن مصالح، ساختمان شروع به فرونشینی کرد و پروژه برای یک قرن رها شد. بهد از شروع مجدد شاخت برج بعد از گذشت یک قرن، مهندسین برای جبران شیب موجود یک طرف برج را بلندتر ساختند. ساخت این سازه را در نیمه ی دوم قرن ۱۴ به پایان رسید. از سال ۲۰۰۱ برج پیزا مجدد برای بازدید عموم باز شد.

3. مانارولا Manarola Cinque Terre
مانارولا یکی از قدیمی ترین شهرهای پنج روستا می باشد. پنج روستا از پنج روستا تشکیل شده که بسیار زیبا هستند. یکی از جنبه های جذاب پنج روستا مدرن نبودن آن است. این روستاها از طریق قطار و قایق ها بهم متصل می شوند. شهرها در دامنه کوه ها واقع شده و منظره شگفت انگیزی از دریای مدیترانه را به وجود آورده اند.

4. ساحل آلمافی (پوسیتانو) Positano Amalfi Coast
پوسیتانو شهری کوچک واقع در ساحل آلمافی شهری زیبا با منظره های متنوع می باشد ، که جاذبه ی خط ساحلی آن مشهور است. بالا تا پایین این شهر تپه است و در راه ساحل به صورت پراکنده می باشد. در قرون وسطی در این شهر رشد جمعیت رونق داشت ولی در اواسط قرن ۱۹ بیش از نیمی از جمعیت کوچ کرده بودند. در قرن ۲۰ با کمک جان اشتاین بک در کتاب خود راجع به زیبایی های این ساحل نوشت و باعث شد این از یک دهکده ی دور افتاده ی ماهیگیری به یکی از جاذبه های توریستی تبدیل شود.

5. کانالهای ونیز Canals of Venice
کانال های ونیز یکی از جاذبه های ونیز ایتالیا به شمار میرود. شهر ونیز در شمال ایتالیا و در میان دریای آدریاتیک قرار گرفته است. ونیز بصورت جزیره‌ های کوچکی است که خشکی‌ ها به وسیله کانال‌ها از هم جدا شده اند و رفت و آمد در شهر به وسیله قایق صورت می گیرد.حدود 150 كانال يا آبراه، 118 جزيره ونيز را به هم وصل میکنند، جالب اين كه اين جزاير را 400 پل به يكديگر متصل كرده اند. در قسمت قديمي و تاريخي شهر، كانال‌ها نقش خيابان را دارند و در آنها تاكسي‌ها و اتوبوس‌هاي آبي مسافران را جابجا مي كنند.

6. کولوسئوم Colosseum
کولوسئوم، یک تماشاخانه به شکل بیضی است که در مرکز رم در ایتالیا واقع شده است. تعداد ردیف‌های صندلی آن به تعداد پنجاه هزار می رسد و دارای ۸۰ در ورودی است که بزرگترین آمفی تئاتر از نوع خود به شمار میرود. در این مجموعه فجیع‌ترین جنایات به شکل کشتار بردگان و مسیحیان برخ داده است به طوری که نبردهای خونین مرگ و زندگی گلادیاتورها یکی از سرگرمی‌های روزانه امپراطوران و اشرافیان روم بوده‌است.

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top