02166531091
66533072

آب و هوای مختلف رم برای سفر

از ماه جون تا سپتامبر گرمترین زمان، با آفتابی خیره کننده می باشد. متوسط درجه حرارت در ماه جون ۲۷ درجه سانتیگراد و در ماه سپتامبر به اوج ۳۰ درجه می‌رسد. عدم وجود نسیم دریا باعث داشتن تابستانهای گرمتر در رم شده است. در ماه‌های جون و سپتامبر پایین‌ترین درجه حرارت حدود ۱۵ درجه و ماه‌های ژولای و آگوست ۱۸ درجه است. در حالی‌ که معمولا درجه حرارت بالای ۲۰ درجه می باشد.


آب و هوای رم در تابستان
از ماه جون تا سپتامبر گرمترین زمان، با آفتابی خیره کننده می باشد. متوسط درجه حرارت در ماه جون ۲۷ درجه سانتیگراد و در ماه سپتامبر به اوج ۳۰ درجه می‌رسد. عدم وجود نسیم دریا باعث داشتن تابستانهای گرمتر در رم شده است. در ماه‌های جون و سپتامبر پایین‌ترین درجه حرارت حدود ۱۵ درجه و ماه‌های ژولای و آگوست ۱۸ درجه است. در حالی‌ که معمولا درجه حرارت بالای ۲۰ درجه می باشد. تابستان‌های رم می تواند بسیار گرم باشد به طوری که گشت و گذار در سطح شهر را برای شما کمی‌ مشکل سازد. اگر تحمل گرما برای شما آسان نیست بهتر است از سفر به رم در آگوست خودداری کنید. از گذشته مردم شهر در ماه‌های گرم به مناطق خنک تر سفر می کردند. در طول ماه های ژوئن تا آگوست و سپتامبر به ترتیب ۱۰ تا ۱۱ و ۸ ساعت در آسمان می درخشد.

آب و هوای رم در پاییز
در ماه‌های اکتبر و نوامبر مرطوب‌ترین زمان در طول سال را خواهیم داشت. در ماه اکتبر میانگین دما ۲۲ درجه و در آخر ماه ۲۰ درجه می باشد. ماه نوامبر شرجی‌ترین زمان در طول سال است که تقریبا نیمی از طول روز بارش باران داریم، همین طور میانگین دمای هوا ۱۶ درجه است. اغلب موارد در ماه اکتبر تابش خورشید ۶ ساعت در روز می باشد. اوایل اکتبر بخاطر هوای کمی‌ گرم و نسبتا خشک بهترین زمان برای بازدید از روم می باشد. در این زمان ازدحام توریست کمتر و هوا مطبوع تر است.

آب و هوای رم در زمستان
از دسامبر تا فوریه هوا بارانی و سرد است. در طول زمستان به طور معمول حداکثر و حداقل دما به ترتیب ۱۳ و ۴ درجه سانتی گراد می باشد. اما لازم به ذکر است که سردی هوا به ۱ درجه در ژانویه می‌رسد. هنگامی‌ که هوا گرمتر از انگلستان است، هنوز سرمای هوا را حس می‌کنید. بسیار کم پیش میاید که دمای هوا به زیر صفر برسد، اما بارش برف و تگرگ در زمستان اتفاقی معمول است. در طول روز می‌توان ۴ ساعت از تلالو خورشید لذت برد.

آب و هوای رم در بهار
ما بین مارچ و می هوا کمی‌ رو به گرمی میرود. میانگین هوا حداکثر به ۱۵ درجه در مارچ ، ۱۸ درجه در اپریل و ۲۳ درجه در می می‌رسد. در هر حال به هم راه داشتن یک ژاکت در طول روز ضرری ندارد، همچنین در طول شب مراقب سرمای هوا باشید. در حالی که فصل بارش کمتر شده اما انتظار باران‌های گاه گاه را باید داشت. روز به روز ساعت‌های آفتابی رو به افزایش است تا جایی‌ که در ماه می ۹ ساعت تلالو خورشید را در آسمان را دارید.

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top