02166531091
66533072

هتل های ارزان قیمت در شهر روم

رُم پایتخت کشور ایتالیا، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور با ۲۶۴۹۷۲۴ سکنه و همچنین مرکز ناحیهٔ لاتزیو می‌باشد. هم چنین رم با مساحت ۱۳۶۲۸۷ کیلومتر مربع، وسیع ترین شهرداری ایتالیا به حساب میاید.

رُم پایتخت کشور ایتالیا، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور با ۲۶۴۹۷۲۴ سکنه و همچنین مرکز ناحیهٔ لاتزیو می‌باشد. هم چنین رم با مساحت ۱۳۶۲۸۷ کیلومتر مربع، وسیع ترین شهرداری ایتالیا به حساب میاید.

اين شهر، به رغم گران شدن هتل‌هايش، روزنه‌هاي اميدي را نيز براي خود باقي گذاشته که آن هم هتل‌هاي ارزان قيمت و مجهز آن است. هتل‌هايي که اگرچه لوکس و مجلل به نظر نمي‌رسند اما از امکاناتي کافي برخوردار بوده و مي‌توانند پاسخگوي نياز گردشگراني باشند که براي مدتي کوتاه وارد اين شهر مي‌شوند.  آنچه در ادامه خواهيم خواهند توضيحاتي در 10 هتل ارزان قيمت شهر رم است که به نوعي آن‌ها را باشگاه هتل‌هاي زير 100 دلار مي‌نامند. هتل‌هايي که هم دورنمايي تاريخي دارند و هم سنت بومي ايتاليا را براي مشتريان خود معرفي مي‌کنند.
هتل پاندا
يکي از مشهورترين هتل‌هاي شهر رم، «هتل پاندا» نام دارد. اغلب گردشگران شهر رم در هنگام ورود به اين شهر «هتل پاند» را به دليل شهرت و معروفيت آن به عنوان محل اقامت خود بر مي‌گزينند. ميانگين هزينه اقامت و کرايه در اين هتل در حدود 85 پوند در روز است که براي يک هتل در شهر رم و مخصوصا در موقعيت و محدوده‌اي مناسب، بسيار ارزان است. اين هتل برخلاف قيمت و ارزاني خود از وسايل و امکانات رفاهي مناسبي همچون، تهويه هوا، خدمات 24 ساعته، آسانسور و مرکز تجاري برخوردار است.


هتل فلوريدا
«هتل فلوريدا» شهر رم در مجاورت شهر تفريحي «سنت پيتر» و «قلعه سنت آنجل» قرار دارد. هزينه يک شب اقامت در اين هتل 100 دلار اعلام شده که به ازاي آن علاوه بر در اختيار گذاشتن اتاق‌ براي دو نفر امکاناتي همچون رخت‌شوي خانه، محل نگهداري کودک، حمام خصوصي، تهويه هوا و ديگر امکانات به مسافر تعلق مي‌گيرد. «هتل فلوريدا» همچنين به چند جاذبه معروف و مشهور شهر رم همچون «کلوزيوم»، «فوراه تروي»، «معبد پانتئون»، «مجلس سناي روم» و بازار اصلي شهر رم باستان نزديک است. در نتيجه مي‌توان چنين برداشت کرد که اين هتل يکي از ارزان‌ترين هتل‌هاي رم با بهترين امکانات براي گردشگران خواهد بود.


هتل بوناروتی
«هتل بوناروتي» يک هتل خصوصي بسيار کوچک با کادري مجرب است که در نزديکي جاذبه‌هاي تاريخي شهر رم قرار دارد. تمام اتاق‌هاي اين هتل از حمام خصوصي برخوردار بوده و تلويزيون رنگي، تلفن‌هاي خط مستقسم، سيستم گرمايشي خصوصي و تهويه هوا از ديگر امکانات موجود در آن محسوب مي‌شود. فاصله هتل با ايستگاه راه آهن شهر رم پنچ دقيقه به صورت پياده است. صد متر با ميدان معروف «‌سانتا ماريا» فاصله داشته و ايستگاه متروي « ويترويو امانوئل»، نزديکترين ايستگاه مترو به آن است.


هتل اسپانا
اين هتل در ساختمان باستاني «ليبرتي استيل» شهر رم قرار دارد که به سبب ارائه خدمات رفاهي مناسب به صورت ميانگين هزينه‌اي صد دلاري را براي مسافران در بر دارد. «هتل اسپانا» فاصله‌اي بسيار نزديک با مهم‌ترين جاذبه‌هاي شهر رم همچون « کلوزيوم»، «محلس سناي روم»، «فواره تروي»، «پله‌هاي اسپانيايي» و ديگر اماکن دارد. علاوه بر برخورداري از موقعيت مکاني مناسب،‌ از امکانات رفاهي خوبي بهره مي‌برد. اتاق‌هاي وسيع همراه با حمام و مبلماني شيک از تجهيزات رفاهي است که قيمت آن را موجه مي‌سازد. تنها نقطه ضعف اين هتل نبود پارکينگ است به همين خاطر گردشگراني که با اتومبيل به شهر رم سفر مي‌کنند بايد براي اقامت خود هتل ديگري را انتخاب کنند.


هتل ساتورنيا
هتل «ساتورنيا» در منطقه «روينه مونتي» شهر رم قرار دارد. اين هتل نيز همچون ديگر هتل‌هاي مطرح شده دسترسي آساني به بناهاي تاريخي شهر رم همچون « کلوزيوم» و «ساختمان مجلس سناي روم» داشته و مهم‌تر از آن‌ها فاصله نزديکي نيز با «واتيکان» دارد. از جمله ويژگي‌هاي هتل «ساتورنيا» به کارگيري کارکنان و پرسنل مجرب و خوش برخوردي است که اقامت در آن را براي مسافران بسيار راحت مي‌کند. اتاق‌هايي پاکيزه و برخوردار از حمام از ديگر ويژگي‌ها و خصوصيات اين هتل محسوب مي‌شود.


هتل مرکوري روما کورسو تريست mercure roma corso
اين هتل در ميان هتل‌هاي ارزان زير 90 دلار رم، از بهترين گزينه‌هايي به شمار مي‌رود که ميتواند در فهرست 10 هتل برتر شهر رم قرار گيرد. طراحي و معماري اين هتل تلفيقي زيبا و بسيار متبحرانه از سبک معماري «باروک» و«هنر دکو»‌است. اين هتل نيز در نزديکي «کلوزيوم»، «ميدان سنت پيتر»‌، «خيابان فروشگاهي ليبيا» و «پله‌هاي اسپانيايي» قرار دارد.


هتل نوتي آ روما
اين هتل که در نزديک جاذبه‌هاي مهم شهر رم قرار دارد از جمله مناسب‌ترين هتل‌هاي ارزان اين شهر نيز به شمار مي‌رود. به رغم کوچک بودن از رفاه نسبي مطلوبي برخرودار بوده و پرسنل و کارکنان متبحري دارد که در کوتاه‌ترين زمان روابط گرم و صميمي با مشتريان و مسافران پيدا مي‌کنند. اين هتل از اتاق‌هاي کوچک اما پاکيزه‌اي بهره مي‌برد که از امکانات کافي همچون حمام برخوردارند. دسترسي رايگاه به اينترنت نيز يکي ديگر از ويژگي‌هاي اين هتل محسوب مي‌شود. دور تا دور هتل را رستوران‌هاي مختلف با طبقه‌بندي‌هاي کيفي متفاوت دربرگرفته است. مهم‌ترين خصوصيت هتل « توني آ روما» انعطاف‌پذيري کم هزينه آن در هنگام اوج گردشگري است زيرا مي‌توان اين هتل را در شلوغ‌ترين فصل ممکن تنها شبي صد دلار کرايه کرد.

مهمانسراي آرنا
خدماتي منحصر به فرد همراه با کارکناني صميمي و مجرب، ويژگي و خصوصيت بارز اين مهمانسرا را تشکيل مي‌دهد. فاصله اين مهمانسرا با «کلوزيوم» و «مجلس سناي روم» تنها 50 متر است. فقط با پرداخت شبي 88 دلار مسافران مي توانند از رايانه‌هاي خانگي، سيستم تهويه مطبوع مرکزي،‌ تلوزيون، يخچال‌هاي کوچک، فرش‌ها و بافته‌هاي محلي موجود در هريک از اتاق‌هاي اين هتل بهره ببرند. صبح‌ها، سرو صبحانه‌هاي سنتي ايتاليايي براي مشتريان امري هميشگي است و گردشگران مي‌توانند موقعيت و نحوه دسترسي به جاذبه‌هاي اين شهر را از کارکنان هتل بپرسند.

هتل آتسيا
اتاق‌هاي هتل «آتسيا» ظاهري کاملا پاکيزه دارد و تخت‌هاي تعبيه شده براي هر اتاق نيز از راحتي کاملي برخوردار است. کيفيت خدمات‌‌رساني هتل در نوع خود مثال‌زدني است. هتل «آتسيا» در نزديکي «کلوزيوم» و ايستکاه متروي رم قرار داشته و اطراف آن‌را نيز رستوران‌هاي متعددي در برگرفته است. موقعيت اين هتل به گونه‌اي است که مشتريان را در دل فروشگاه‌هاي گوناگون رها کرده و فرصت مناسبي را براي خريد به آن‌ها مي‌دهد. خدمات ارائه شده در اين هتل به مراتب در مقايسه با هزينه 80 دلاري آن،‌ بالاتر است.

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top