02166531091
66533072

زیباترین جزایر و دریاچه های ایتالیا

اکثر مردم به سرزمین اصلی به شکل که شکل چکمه ایتالیا برای گذراندن تعطیلات فکر می کنند، اما ایتالیا دارای بیش از ۸۰ جزایر زیبا در درون مرزهای خود است که برای کاوش و لذت بردن مقاصدی عالی هستند از این جزایر  ۱۷ جزیره است که شهر ونیز را تشکیل میدهند جزایری منسوب به اویلوس الهه باد زیبا در سواحل سیسیل جزایر ایتالیا با چشم انداز زیبا دارای فرهنگ و آب و هوا مشابه سرزمین اصلی کشور ایتالیا می باشد. آیا در جستجوی گذشته غنی ایتالیا یا در شکار برای یک ساحل با شن و ماسه پودری نرم و آب روشن هستید جزایر ایتالیایی چیز خاصی برای ارائه به هر بازدید کننده با یک طعم و مزه لا دولچه ویتایی دارد.

اکثر مردم به سرزمین اصلی به شکل که شکل چکمه ایتالیا برای گذراندن تعطیلات فکر می کنند، اما ایتالیا دارای بیش از ۸۰ جزایر زیبا در درون مرزهای خود است که برای کاوش و لذت بردن مقاصدی عالی هستند از این جزایر  ۱۷ جزیره است که شهر ونیز را تشکیل میدهند جزایری منسوب به اویلوس الهه باد زیبا در سواحل سیسیل جزایر ایتالیا با چشم انداز زیبا دارای فرهنگ و آب و هوا مشابه سرزمین اصلی کشور ایتالیا می باشد. آیا در جستجوی گذشته غنی ایتالیا یا در شکار برای یک ساحل با شن و ماسه پودری نرم و آب روشن هستید جزایر ایتالیایی چیز خاصی برای ارائه به هر بازدید کننده با یک طعم و مزه لا دولچه ویتایی دارد.

زیباترین جزایر ایتالیا

جزیره Procida
کوچکترین از سه جزیره محبوب ترین در خلیج ناپل، Procida است اللبته شاید جاذبه های جزایر کاپری و Ishia نداشته باشد، اما این جزیره نیز به مراتب آرام تر  از همسایه بزرگتر آن است.و مقصدی ایده آل برای کسانی است که به دنبال پشت سر گذاشتن تعطیلات ساحلی آرامی هستند. شهرهای مانند بندر اصلی مارینا گراند و Chiaiolella دارای تسهیلات عمومی، رستوران ها با وعده های غذایی ساده از ماهی تازه و یا خرگوش هستند سواحل شنی برای آفتاب گرفتن و شنا مناسب است کلیسای سان میشل، با گنبد رنگی آن یک مکان مذهبی زیبا است  مرکز تاریخی سنت مایکل مبارزه ترک مهاجم  یک استراحت آفتابی و  نگاهی اجمالی از تاریخ Procida به شما ارائه می دهد

جزیره Panarea
کوچکترین جزیره منسوب به اویلوس الهه بادا واقع در شمال سیسیل، Panarea مکانی برای افراد مشهور و بنگاه های تجاری از سراسر جهان است. با جمعیت حدود ۲۰۰ نفر جزیره تا حد زیادی توسعه نیافته است تنها چند هتل  و اقامتگاه اجاره ای کمک می کند که این جزیره از جمعیت گردشگران در تابستان پذیرایی کند. هیچ خودرو در Panarea وجود ندارد؛ برای مردم محلی و گردشگران موتور و ماشین های ویژه بازی گلف و دوچرخه های برقی طراحی شده است. اغلب مواد غذایی به جزیره وارد می شود و گران است. در شب، چراغ و فانوس روشن می شود. در  بازدید از جزیره مجلل  Panarea  میتوانید از شنا، شیرجه و حمام آفتاب را در یک حریم خصوصی لذت ببرید و از روستاهای زیبا و کارت پستالی این جزیره بازدید کنید

جزیره Ischia
Ischia بزرگترین جزیره خلیج ناپل در ساحل غربی ایتالیا است. سواحل شنی و طبیعی همینطور چشمه آب گرم جزیره را مقصد محبوبی برای گردشگران نموده است تورهای آخر هفته برای ساکنان شهر ناپل و برای تورهای اروپایی همیشه آماده است  بسیاری از این جزیره کوهستانی است و  تحت سلطه ۷۸۹ متر (۲۵۸۹ پا) کوه های  آتشفشانی کوه Epomeo. Ischia دارای جاذبه های بسیاری است که ارزش بازدید دارد  از جمله Giardini Ravino، باغ گیاه شناسی واقع در Forio D’Ischia که برای جمع آوری گسترده خود  از cacti و succulents، Castello  شناخته شده است در آراگونی، یک قلعه قرون وسطی ساخته شده توسط آلفونسو D’Aragnona، و برج Guervera، این قلعه قرن ۱۵ یک نماد برای این جزیره است.

جزیره Maddalena
واقع در سواحل شمال شرقی جزیره ساردنی، لا مادالنا بزرگترین جزیره در مجمع الجزایر اطراف است و توسط گذرگاهی طولانی به جزیره همسایه خود  Caprera مرتبط است، به این جزیره می توانید توسط قایق یا کشتی های که از ساردینیا حرکت می کنند در طول روز و شب برسید. سنگ گرانیت صورتی از  خاک برداری هایی در نزدیکی شهر لا مادالنا بدست می آید  که برخی از آنها در ساخت و ساز  مجسمه آزادی مورد استفاده قرار گرفت، تب و تاب روستا در غروب آفتاب و شهر برای شب زنده داری و  سوختن زیر نور آفتاب شناخته شده است جاده گردان جزیره بازدید از محبوب ترین سواحل لا مادالنا ، باسا Trinita و Spalmatore را  به ارمغان می آورد که توسط چند قلعه نظامی رها شده احاطه شده اند.

جزیره Lampedusa
این جزیره به  تونس نزدیک تر  است تا به ایتالیا، Lampedusa  یکی از زیبا ترین سواحل جهان را به نام ساحل خرگوش دارد  به سواحل جنوبی Lampedusa  با ساحلی به شکل قلب می توان با wading  و طریق shallows رسید. این جزیره محافظت شده  یکی از معدود نقاط در دریای مدیترانه که در آن لاک پشت های دریایی با خیال راحت می توانند تخم گذاری کنند شرایط برای غواصی  بسیار ایده آل هستند در Lampedusa  یک تور با قایق بهترین راه برای پیدا کردن محل های کاوش در زیر آب است. یک نقطه غواصی محبوب  در اطراف مجسمه غرق شده در دل دریا است که در آن غواصان می توانند با هشت پا، groupers و ماهی sargo روبرو شوند.

جزیره Lipari
Lipari یکی از هفت جزایر آتشفشانی است که منسوب به اویلوس خدای بادا می باشند این جزیره نیز در سواحل سیسیل است. جزیره دارای زمین های آتشفشانی و حاصلخیز است جیزره برای بهترین چشم اندازهای ناهموار ، شهرهای سفید شسته و آب شفاف آبی خود شناخته شده است. غواصی، قایقرانی و پیاده روی فعالیت های مورد علاقه در این جزیره خوش منظره و زیبا می باشد. از مقاصد گردشگری این جزیره، موزه باستان شناسی منسوب به اویلوس خدای بادا است که باید ببینید در این موزه خانه مجموعه ای شگفت انگیز از آثار مکشوفه از نزدیکی گورستان Contrada دیانا نگهداری می شود  از جمله هزاران تابوت که با خاکستر آتشفشانی از فوران های باستانی حفظ شده اند.

جزیره Elba
بخشی از مجمع الجزایر اهل توسکانی در سواحل غربی ایتالیا، البا Elba  به عنوان محل تبعید ناپلئون شناخته شده است، و بسیاری از گردشگران برای سفر در فصل تابستان و زمستان از جزیره برنامه ریزی میکنند  سومین جزیره بزرگ ایتالیا دارای بیش از ۱۵۰ سواحل طولانی و امتداد گسترده ای از شن و ماسه است که  به صخره های جزیره پناه برده مقصد ساحلی محبوب جزیره عبارت است از مارینا دی کامپو، ساحل شن و ماسه ای فوق العاده زیبا از Procchio و آبهای رویایی آبی Fetovia. آخرین بازدید خود در جزیره را میتوانید از سنگ های قیمتی، کوارتز و کریستال های بدست آمده در دامنه کوه  های غنی از مواد معدنی Capanne داشته باشید.

جزیره Capri
واقع در خلیج ناپل، کاپری جزیره ای غنی در اسطوره شناسی و تاریخ است.گفته شده که ملوانان مرگ خود را در اینجا اغوا کننده و  با آهنگی شرجی داشته اند  امپراتور روم تیبریوس تا زمان مرگش در ۳۷ AD ویلا Jovis در این جزیره بود ، مکان اقامت امپریالیستی امپراتور هایی که در اینجا زندگی می کردند یکی از محبوب ترین جاذبه های این جزیره است. جاذبه های طبیعی  معروف کاپری عبارت است از غار آبی یا غار آب نما که با قایق زمانی که جزر و مد درست باشد در دسترس است . نور خورشید با تابش به آب  رنگی آبی فیروزه ای درخشان میگیرد با سواری Seggiovia صندلی بالابر مخصوص در شهر Anacapri  میتوانید به قله مونت Solaro برسید که یک فعالیت بیش از حد مورد علاقه است. این سفر ۱۵ دقیقه نمایش هایی دیدنی و جذاب از جزیره و دریا به شما ارائه میدهد

جزیره Sardinia
 بین شبه جزیره ایتالیا و خط ساحلی شمال آفریقا، ساردینیا نماینده ای از تمدن های مختلف است  که بسیاری از آنها خود را بر دومین جزیره در ایتالیا ایجاد کرده بودند. در این جزیره سازه های سنگی ساخته شده توسط مردم ۳۰۰۰ سال پیش پیدا شده است nuraghi  قلعه قرون وسطی و کلیساهای زیادی برای بازدید کنندگان علاقه مند به تاریخ، معماری و فرهنگ در این جزیره وجود دارد  بیشتر مسافران، با این حال برای سواحل آفتابی و تمیز آن که محبوب ترین آن در کوستا Smeralda در منطقه شمال شرقی می باشد به ساردینیا می آیند  پیاده روی، کوهنوردی و کمپینگ فعالیت های مورد علاقه برای گردشگران ایتالیا است که می خواهند به کشف جزیره بپردازند.

جزیره Sicily
بزرگترین جزیره در دریای مدیترانه، سیسیل یک منطقه خودمختار ایتالیا است که همچنین شامل چندین جزیره و archipelagos است. سیسیل  از سرزمین اصلی ایتالیا توسط تنگه دو مایلی گسترده ای از مسینا از هم جدا شده است و توسط قایق، هواپیما، کشتی و یا HYDROFOIL  قابل رسیدن است. ویژگی های زمین شناسی قابل توجه ای در این جزیره وجود دارد کوه Etna، بلندترین آتشفشان فعال اروپا است، اما سواحل این جزیره، اقامتگاه های ساحلی و آفتابی با آب و هوای خشک بزرگترین جاذبه های توریستی سیسیل هستند.
زیباترین دریاچه ها

Predil
این دراچه  در استان اودینه، در نزدیکی مرز اسلوونیایی واقع شده است این  دریاچه با جنگل ها و مناظر آلپی احاطه شده است. است یک جزیره کوچک در وسط دریلچه وجود دارد. این دریاچه یک منطقه تفریحی با آب شفاف و یک منطقه ساحلی عالی برا شنای هیجان انگیز در یک روز گرم برای گردشگرلن فراهم می کند. همچنین rowboats بادبانی، pedalos، دوچرخه ها برای گشت و گذار،  و حتی یک مدرسه WINDSURF برایگردشگران فعال است ما هیچ هتل، مغازه  و یا هیچ کافه ای به منظور حفظ  محیط زیست طبیعی منطقه در کنار دریاچه وجود ندارد مسافران در اینجا فضایی خوش منظره را در اطراف خود دارند

Iseo
این دریاچه در لمباردی زیبا است که توسط رودخانه اوییو تغذیه میشود. آاین دریاچه زیبای ایتالیا  کاملا در نزدیکی شهرهای تاریخی زیبای Brescia و برگامو واقع شده است آب دریاچه کریستالی روشن است که  با زمینی با شکوه و سرسبز  احاطه شده است. این دریاچه یکی از با ارزش ترین شگفتی های طبیعی دست نخورده در اینجا است. چند شهرهای قرون وسطی و روستاهایی در خط ساحلی Iseo واقع شده است یافتن بسیاری از مغازه ها، کافه ها و رستوران ها در اطراف دریاچه امکان پذیر است.

ارتا
در بخش شمالی کشور ایتالیا و  همسایه  دریاچه Maggiore. است خط ساحلی آن احاطه شده با شهرهای ساحلی زیبا است که با امکانات و تجهیزات، محل اقامت لوکس و رستوران های بزرگ پر شده اند یک جزیره منحصر به فرد در وسط دریاچه و  همچنین تعداد زیادی ساختمان های بزرگ تاریخی وجود دارد.

Prags
واقع در جنوب تیرول، این دریاچه در واقع یکی از زیبا ترین مناظر طبیعی در این منطقه است. که با دولومیت احاطه شده است دریاچه  Prags  یک عقب نشینی عاشقانه برای گردشگران در تابستان فراهم می کند.  مسیرهای پیاده روی های مختلفی در اطراف دریاچه وجود دارد . گردشگران همچنین می توانند در دولومیت به کوه نوردی بروند علاوه بر این دیدگاه ها طبیعی فراوانی با BOATHOUSE قدیمی در ساحل و قایق های زیبا که می تواند برای کشف دریاچه مورد استفاده قرار گیرد در این دریاچه موجود است.

کومو
این دریاچه یخبندانی  یک منطقه بزرگ از ۱۴۶ کیلومتر مربع (۵۶ مایل مربع) را پوشش میدهد  و یکی از دریاچه های معروف در جهان برای امکانات تفریحی آن است این دریاچه ایتالیا یک مقصد توریستی محبوب، است دریاچه اکومو انواع فعالیت: قایقرانی، موج سواری و kitesurfing توسط مربی را به  کسانی که به دنبال هیجان و آدرنالین هستند را ارائه میدهد گردشگران میتوانند در چشمه های معدنی، ساحل و زمین های گلف یا تنیس به استراحت و بازی بپردازند و استفاده از  ویلاهای لوکس برای عموم آزاد است و به عنوان موزه خدمات ارائه میکنند با توجه به وجود مسیرهای پیاده روی در کنار طبیعت زیبا و حیات وحش غنی مکانی بسیار عالی برای سفر است  یکی دیگر از راه بسیار خوب برای کشف دریاچه و روستا های پراکنده در اطراف آن سفر توسط کشتی است

مگیوره
دومین دریاچه در ایتالیا و در جنوب آلپ در لمباردی و همسایگان سوئیس است در تابستان روح جشنواره ووداستاک – جشن موسیقی در فضای باز در کنار این دریاچه برگزار میشود  دریاچه انواع فعالیت های تفریحی را در فضای باز در تمام طول سال فراهم می کند بدیهی است که دریاچه با چشم انداز زیبا احاطه شده  در منطقه آب و هوایی ملایم مدیترانه ای برقرار است و دارای انواع فعالیت های تفریحی میباشد.

لوگانو
دریاچه یخبندانی بسیار دیدنی است  که بین ایتالیا و سوئیس به اشتراک گذاشته شده است  کوه های پوشیده شده از درخت در San Giorgio، که به عنوان میراث جهانی یونسکو شناخته شده است شهر لوگانو بزرگترین شهر در سراسر ساحل است  واقع شده است، و تمام امکانات لازم برای تعطیلاتی بزرگ فراهم میکند بازدید کنندگان می توانند  از فعالیت متنوع در فضای باز و بازی های آبی و پیاده روی در کوه، قایقرانی در دریاچه و بیشتر لذت ببرند.

Misurina
این دریاچه در ارتفاع ۱۷۵۴ متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است Misurina  با آب های فوق العاده زیبای کریستالی دریاچه  ای روشن و شفاف است  هوا نیز بسیار خالص و تازه، است که حتی یک مرکز برای بیماران مبتلا به آسم در اینجا تاسیس شده است. هتل بزرگ Misurina در ساحل  خدماتی در سطح جهانی و محل اقامتی آرام را فراهم می کند. کشف محیط اطراف بکر در اطراف دریاچه، یک پناهگاه آرام را برای شما ایجاد میکند.

گاردا
واقع در منطقه آلپ، تشکیل شده توسط یخچالهای طبیعی، احاطه شده با شهرها محبوب مثل ورونا، ونیز و میلان، گاردا بزرگترین دریاچه در ایتالیا است. شهرهای متعدد تاریخی و روستاها در امتداد خط ساحلی پراکنده شده اند و  گردشگران میتوانند از بهترین رستوران ها، مراکز آبگرم، هتل ها و معماری تاریخی ساختمان های اطراف این دریاچه دیدن و استفاده کنند . از زیبایی های طبیعی این جواهر آلپ و اطراف آن نیازی به گفتن نیست این سایت یک منطقه فوق العاده تفریحی است، ارائه فعالیت های آبی متعدد، مسیرهای پیاده روی، دوچرخه سواری در کوهستان، اسب سواری، کوه نوردی، اسکی و بیشتر در کنار این دریاچه امکان پذیر است.

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top