02166531091
66533072

8 مراکز خرید در میلان ایتالیا

1-مرکز خرید آرمانی میلان ایتالیا
مرکز خرید آرمانی یکی از مراکز خرید میلان ایتالیا ساختمانی 4 طبقه و بزرگ است و یک طبقه اش مخصوص رستوران خاص آرمانی است. در این بوتیکها انواع کیف، کفش، لباس و عطر و ..برندهای روز دنیا پیدا می شود. مرکز خرید آرمانی یکی از بهترین مراکز خرید در میلان و مراکز خرید در ایتالیا به شمار میرود.
2- گالریا ویتوریو امانوئلا دوم میلان
گالریا ویتوریو امانوئلا دوم یا گالری ویکتور امانوئل دوم یکی از دیدنیهای میلان ایتالیا بین کلیسای جامع ایل دوئومو و اپرای اسکالا واقع شده است. این گالری از گالری های بزرگ در بازار سرپوشیده میلان است که با شیشه مسقف شده است. یک فضای هشت ضلعی مرکزی با یک گنبد شیشه ای که در آن مغازه، رستوران و کافه ها قرار دارد. طراحی این مجموعه زیبا در سال 1861 به وسیله ژوزپه منگونی انجام شد و ساختمان بین سالهای 1865 و 1877 ساخته گشت. بازار به سبک نئوکلاسیک نزدیک به باروک ساخته شده است. این مجموعه محل مناسبی برای خرید در میلان است. گالری ویکتور امانوئل دوم یکی از بهترین جاذبه های گردشگری میلان و دیدنیهای ایتالیاست.
3- میدان کاوور میلان ایتالیا
میدان کاوور یکی از مراکز خرید میلان ایتالیا هر نوع مغازه‌ای از مراکز فروش طراحان معروف گرفته تا مغازه‌های کوچک دست‌دوم فروشی در آن پیدا می‌شود. میلان پایتخت مد جهان و بهشت علاقمندان به مد است. میدان کاوور یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در میلان به شمار میرود
4- میدان سن بابیلا میلان ایتالیا
میدان سن بابیلا یکی از مراکز خرید میلان ایتالیا به شمار میرود. میلان پایتخت مد جهان و بهشت علاقمندان به مد است. در این میدان هر نوع مغازه‌ای از مراکز فروش طراحان معروف گرفته تا مغازه‌های کوچک دست‌ دوم فروشی در آن پیدا می‌شود. میدان سن بابیلا یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در میلان میباشد.

5- میدان دل دوئومو میلان یکی از مکانهای دیدنی ایتالیا
میدان دل دوئومو یکی از دیدنیهای میلان ایتالیا میدان اصلی شهر میلان است. کلیسای جامع ایل دوئومو در این میدان واقع شده. در این میدان ساختمانهای متعددی وجود دارد. میدان دل دوئومو یکی از جاذبه های گردشگری میلان و دیدنیهای ایتالیاست.
6- ویا دلا اسپیگا میلان ایتالیا
ویا دلا اسپیگا یکی از مراکز خرید میلان ایتالیا از خیابانهای معروف برای خرید است. این خیابان مرکز فروشگاه‌های طراحان مطرح ایتالیایی است و همیشه مملو از توریست‌ها و علاقمندان مد دنیاست. ویا دلا اسپیگا یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در میلان است.
7- ویا سن آندریا میلان ایتالیا
ویا سن آندریا یکی از مراکز خرید میلان ایتالیا از خیابان های اصلی خرید در میلان است. این خیابان مرکز فروشگاه‌های طراحان مطرح ایتالیایی است و همیشه مملو از توریست‌ها و علاقمندان مد دنیاست. ویا سن آندریا یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در میلان به شمار میرود.
8- ویا مونته ناپلئون میلان ایتالیا
ویا مونته ناپلئون یکی از مراکز خرید میلان ایتالیا یکی از چهار خیابان خرید بی‌نظیر میلان است. این خیابان مرکز فروشگاه‌های طراحان مطرح ایتالیایی است و همیشه مملو از توریست‌ها و علاقمندان مد دنیاست. ویا مونته ناپلئون یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در میلان به شمار میرود.

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top