02166531091
66533072

انواع مراکز خرید در رم ایتالیا

- مرکز خرید آلبرتو سوردی رم ایتالیا
مرکز خرید آلبرتو سوردی یکی از مراکز خرید رم که به سبک هنر نوین در سال 1914 ساخته شده، پر از مغازه ها، کافی شاپ ها، کتابفروشی ها و بوتیک های مختلف است. این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم به شمار میرود.

- مرکز خرید کوین رم ایتالیا
مرکز خرید کوین یکی از مراکز خرید رم با تنوع و کیفیت بالای کالا در خیابان ویا پولو امیلیو واقع شده. در این مرکز خرید انواع بدلیجات، جواهرات، کفش، کیف، لوازم آرایش، لباس بچه و .. موجود میباشد. مرکز خرید کوین یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم به شمار میرود.

- بوتیک ونتا رم ایتالیا
بوتیک ونتا یکی از مراکز خرید رم در میدان سن لورنزو قرار دارد. در این بوتیک بهترین اجناس چرمی ارائه میشود. بوتیک ونتا یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم به شمار میرود.

-مرکز خرید پارکو لئوناردو رم ایتالیا
مرکز خرید پارکو لئوناردو یکی از مراکز خرید رم واقع در نزدیکی فرودگاه فیومیچینو میباشد. این مرکز خرید دارای 216 مغازه، 24 سالن سینما بزرگترین سینمای ایتالیا در حال حاضر، بولینگ 16 لاینه، دستگاه های بازی سکه ای و مناطق استفاده از اینترنت وای فای است. مرکز خرید پارکو لئوناردو یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم به شمار میرود.

- مرکز خرید روما اِست رم ایتالیا
مرکز خرید روما اِست یکی از مراکز خرید رم دارای 210 مغازه، 12 سالن سینما، 24 کافی شاپ و رستوران میباشد. در این مرکز خرید انواع برندهای بین المللی شعبه دارند. مرکز خرید روما اِست یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم به شمار میرود.

- مرکز خرید پورتا دی روما رم ایتالیا
مرکز خرید پورتا دی روما یکی از مراکز خرید رم دارای 220 مغازه، 13 سالن سینما، 2 استخر شنا، 1 مرکز فیتنس میباشد. در این مرکز انواع برندهای بین المللی شعبه دارند. مرکز خرید پورتا دی روما یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم به شمار میرود.

- خیابان ویا بورگونیونا رم ایتالیا
خیابان ویا بورگونیونا یکی از مراکز خرید رم، بیشتر محل مزون های فشن همچون فندی، لائورا بیاجیوتی، گای ماتیولو و دولچه اند گابانا است. این خیابان یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم به شمار میرود.

- خیابان ویا فراتینا رم ایتالیا
خیابان ویا فراتینا یکی از مراکز خرید رم، پر از فروشگاه های فشن است و قبلاً مرکز برندهایی همچون بیبلوس، تیفانی و ورساچه بوده است. این خیابان یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم به شمار میرود.

- مرکز خرید یورما 2 رم ایتالیا
مرکز خرید یورما 2 یکی از مراکز خرید رم دارای 240 مغازه، 40 کافی شاپ و رستوران میباشد. در این مرکز خرید انواع برندهای بین المللی شعبه دارند. مرکز خرید یورما 2 یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم میباشد.

- خیابان ویا دل کورسو رم ایتالیا
خیابان ویا دل کورسو رم یکی از مراکز خرید رم فروشگاه های متنوعی دارد. در این خیابان که به خیابان مد معروف است از بوتیک های شیک گرفته تا کافه های شلوغ در آن یافت میشود. خیابان ویا دل کورسو یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم میباشد.

- خیابان ویا کاندوتی رم ایتالیا
خیابان ویا کاندوتی رم یکی از مراکز خرید رم بوتیک های زیادی دارد. در این خیابان لباس های طراحان مهم ایتالیایی از قبیل آرمانی، گوچی، پرادا و دولچه اند گابانا به فروش می رسند. خیابان ویا کاندوتی یکی از بهترین مراکز خرید در ایتالیا و مراکز خرید در رم میباشد.

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

  • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

  •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
  •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

  • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
  • Tel: 021-66531091,66533072
  • telegram/whatsapp: 09351780080
  • Email: info[at]Fly7.ir

آریا سفر آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top