02166570455
66570454

ویزای ایتالیا

ترجمه مدارک ایتالیا

دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران، دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران محدوده میدان انقلاب

ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی + تحویل ۳ روزه

 

بخش دارالترجمه ویزاسازان مفتخر است تا ترجمه رسمی تمامی مدارک شما را در کوتاهترین زمان انجام دهد.

هدف اصلی این مرکز ارائه کلیه خدمات ترجمه و امور مربوط به آن برای شما می باشد.

 

از جمله خدمات این مرکز ارائه سرویس ترجمه اسناد و مدارک و اخذ تاییدات ترجمه‌های انجام شده از سوی قوه قضاییه و وزارت امور خارجه است. در رابطه با این نوع ترجمه‌ها حتماً بایستی اصل مدارک و اسناد به همراه کپی پاسپورت جهت درج صحیح اسامی ارائه گردد. ویزاسازان ترجمه‌ رسمی تمامی مدارک شما را به زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی انجام می‌دهد. در صورت نیاز به ترجمه به زبان‌های مختلف می‌توانید با این مرکز تماس گرفته و مدارک خود را در کوتاه‌ ترین زمان تحویل بگیرید.

 

دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران، دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران محدوده میدان انقلاب

دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران محدوده میدان انقلاب. دارالترجمه فوری و دارالترجمه رسمی انقلاب برای ترجمه فوری مدارک به انگلیسی جهت ارائه به سفارت ها.

تلفن های بخش ترجمه: ۶۶۵۷۰۴۵۵ – ۶۶۵۷۰۴۵۴

 

خدمات دفتر ترجمه به شرح زیر است:

 • ترجمه رسمی
 • ترجمه کلیه اسناد رسمی با تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه
 • ارائه ترجمه فوری
 • حضور مترجم رسمی در دفاتر اسناد رسمی، سفارتخانه ها و …
 • ترجمه غیر رسمی
 • ترجمه کلیه اسناد غیر رسمی، مقالات، متون فنی، اقتصادی، بازرگانی، پزشکی، مهندسی و …
 • ترجمه غیر رسمی متون تخصصی و عمومی

ترجمه کلیه اسناد رسمی با تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه

بخش دارالترجمه ویزاسازان مفتخر است تا ترجمه رسمی تمامی مدارک شما را در کوتاهترین زمان انجام دهد.

ویزاسازان ترجمه‌ رسمی تمامی مدارک شما را به زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی انجام می‌دهد. در صورت نیاز به ترجمه به زبان‌های مختلف می‌توانید با این مرکز تماس گرفته و مدارک خود را در کوتاه‌ ترین زمان تحویل بگیرید.

Comment (0) Hits: 1906

بیمه مسافرتی سامان

یکی از عواملی که برای گذران اوقات فراقت انتخاب میشود سفر کردن است. سفر فواید فراوانی دارد. به واسطه ی سفر کردن می توانیم اماکن مختلفی را کشف کنیم و با افراد جدیدی نیز آشنا شویم. در مدت زمانی که متقاضی برای گذران اوقات فراقت خود در نظر گرفته است انتظار دارد اگر حادثه ناگهانی برای او یا همراهانش اتفاق بیفتد، از نظر مالی نگرانی نداشته باشد. یکی از ابزارهای مناسب برای حفظ سلامتی مسافر در برابر حوادث پیش بینی نشده، بیمه مسافرتی سامان میباشد. این نوع بیمه هزینه های مالی و استرس های ناشی از آن را در مسافرت کاهش دهد. بنابراین در هنگام سفر به هر کدام از کشورهای خارجی باید از بیمه مسافرتی استفاده شود تا مسافر بتواند در هنگام لزوم از آن بهره مند شود. بیمه مسافرتی، هزینه های پزشکی و دیگر از خساراتی که ممکن است برای مسافر در حین سفر اتفاق بیافتد را به بهترین وجه ممکن تحت پوشش قرار می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صدور بیمه مسافرتی سامان با شماره های ۶۶۵۷۰۴۵۴ و ۶۶۵۷۰۴۵۵ در تماس باشید.

ساعت کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه: ۹:۳۰ صبح الی 16:30، پنجشنبه: ۹:۳۰ صبح الی 13

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان برای ویزای ایتالیا

سالانه هزاران نفر به خارج از کشور مسافرت می کنند و اکثر آنها از مزایای بیمه مسافرتی بهره مند هستند. برای درک بهتر اهمیت موضوع بیمه مسافرتی سامان و لزوم استفاده از آن بهتر است برای درک کاملتر آن نکات زیر را بخوانید:

 • مدارک شناسایی و کیف پول شما به سرقت رفته و مسافر نیازمند مدارک جدید و پول میباشد.
 • ممکن است مسافر ساک مسافرتی و یا چمدان خود را در فرودگاه گم کرده و یا به سرقت رفته باشد و و مسافر نیاز به وسایل ضروری داخل آن داشته باشد. به دلیل شرایط آب و هوایی، تغییر در رژیم غذایی و یا هر دلیل دیگری ممکن ایت مسافر دچار گرمازدگی، مسمومیت یا بیماری شده باشد و نیاز به مراقبتهای پزشکی داشته باشد.
 • گاهی ممکن است مسافر کیف دستی حامل داروهای روزانه خود را فراموش کرده باشد و فورا نیاز به پزشک و دارو داشته باشد.
 • و سایر اتفاقات پیش بینی نشده ای که شما را با شرایط اضطراری و همچنین پرداخت هزینه های بالا مواجه می کند که به عنوان مسافر در صورت نداشتن بیمه در سفر، مجبور هستید تمامی آنها را شخصاً بر عهده بگیرید.

 

مزایای صدور بیمه مسافرتی سامان

 1. پوشش تاخیر در حرکت پرواز هواپیما و هرنوع وسیله نقلیه دیگر: اگر وسیله نقلیه شما حداقل ۶ ساعت تأخیر داشته باشد، هزینه های اضافی تقبل شده به دلیل این تأخیر از قبیل هزینه های حمل و نقل، اقامت در هتل و همچنین خوراک، تا سقف های مندرج در بیمه نامه جبران خواهد شد.
 2. پرداخت خسارت تأخیر در رسیدن چمدان ها: هزینه های خرید لوازم و مواد بهداشتی ضروری تا سقف مندرج در بیمه نامه شامل این مورد میشود.
 3. پرداخت خسارت مفقود شدن چمدان های تحویل شده
 4. سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور: هزینه های جابجائی و صدور المثنی آنها تا سقف مندرج در بیمه نامه تقبل خواهد شد.
 5. مساعدت حقوقی: هرگاه مسافر در رابطه با خسارت اتفاقی وارد به شخص ثالث و یا عدم رعایت قوانین و مقررات اجرائی محلی به عنوان یک شهروند ساده تحت تعقیب قرار گیرد، هزینه های دفاع قانونی از وی تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت است. این هزینه ها شامل مسئولیت هایی که ناشی از استفاده، تملک یا نگهداری وسیله نقلیه موتوری باشد، نمیشود.
 6. ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری: در این مورد اطلاعات پایه درباره مراجع درمانی نظیر نام پزشکان، متخصصین، دندانپزشکان یا پیراپزشکان نزدیک به محل، نشانی بیمارستان ها، مراکز پزشکی، داروخانه ها و آمبولانس ها را به استثناء مراکز تشخیص پزشکی در اختیار بیمه شده قرار خواهد گرفت.
 7. پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور: هزینه های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و داروهای تجویز شده از جانب پزشک در صورت بروز بیماری یا صدمات جسمانی بیمه شده در خارج از کشور ایران، پرداخت می شوند.
 8. بازگرداندن مسافر به کشور در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه: در صورت بروز حادثه یا بیماری ناگهانی بیمه شده، انتقال وی به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن وی به کشور محل اقامت خود صورت خواهد گرفت.
 9. بازگرداندن جسد متوفی
 10. پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی: فوریت های دندانپزشکی شامل (معالجه دندان درد، درمان عفونت و کشیدن دندان) تحت پوشش بیمه مسافرتی سامان می باشد.
 11. سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده و بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور: در صورتی که بیمه شده نیازمند بستری شدن به مدت بیش از ۱۰ روز در بیمارستان باشد، هزینه بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده وی به کشور محل اقامت در صورتیکه قادر به استفاده از وسیله اصلی سفر خود نباشد، پرداخت خواهد گردید.
 12. بازگشت اضطراری مسافر به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده
 13. بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند: در صورتیکه که مسافر بیمه شده به دلیل بیماری، فوت و یا انتقال به کشور مبدا، قادر به مراقبت از فرزند زیر ۱۵ سال خود نباشد، هزینه برگشت فرزند بی سرپرست بیمه شده به ایران تحت نظارت یک فرد بزرگسال قابل پرداخت خواهد بود.

 نکات مهم در رابطه با بیمه مسافرتی سامان

 1. اعتبار بیمه نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور ایران آغاز می گردد.
 2. اعتبار این نوع بیمه نامه از تاریخ خروج بیمه شده از مرز های کشور ایران و فقط برای سفرهایی که مدت آنها بیشتر از ۹۲ روز (سه ماه) متوالی نباشد، میباشد. شخص بیمه شده می تواند در مدت اعتبار بیمه نامه به دفعات به خارج از کشور ایران سفر نماید. لازم به ذکر است در صورت پایان اعتبار بیمه نامه در طول سفر، تمدید آن مقدور نمی باشد.
 3. در صورتیکه که در شرایطی خاص مانند عدم دریافت ویزا موفق به استفاده از بیمه مسافرتی سامان خود نشدید میتوانید تا ۶ ماه پس از تاریخ صدور آنن به واحد صادر کننده بیمه مسافری خود مراجعه کرده و با ارائه ی اصل بیمه نامه و گذرنامه ی خود بیمه نامه مسافرتی خود را باطل کنید.

 

بیمه مسافرتی گروهی

جهت بیمه تورهای داخلی، خارجی و اردوهای تحصیلی

 • حداقل تعداد افراد بیمه شده ۱۰ نفر می باشد.
 • سن بیمه شدگان از بدو تولد تا ۸۰ سالگی باید باشد.
 • سقف سرمایه بیمه به طور معمول برای هر بیمه شده، ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تا ۳۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.
 • پرداخت هزینه های پزشکی، ۱۰ % سرمایه بیمه برای هر بیمه شده است.
 • جبران غرامت هرگونه حوادث ناشی از جنگ داخلی و خارجی، بمب گذاری، اقدامات تروریستی و اقدامات احتیاطی مقامات نظامی و انتظامی، انقلاب، آشوب، شورش و … از مشمول تعهدات بیمه گر در بیمه مسافرتی سامان و بیمه مسافرتی گروهی خارج میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صدور بیمه مسافرتی سامان با شماره های ۶۶۵۷۰۴۵۴ و ۶۶۵۷۰۴۵۵ در تماس باشید.

ساعت کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه: ۹:۳۰ صبح الی 16:30، پنجشنبه: ۹:۳۰ صبح الی 13

Comment (0) Hits: 933

وقت ایتالیا

وقت ایتالیا

برای سفر به هر کشوری نیاز به ویزای آن کشور دارید و برای دریافت ویزا نیاز به گرفتن وقت مصاحبه سفارت آن کشور دارید. پس قبل از هر گونه اقدامی برای سفر به ایتالیا پس از تعیین زمان سفر به ایتالیا گرفتن وقت ایتالیا از سفارت ایتالیا میباشد.

جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا (توریستی و تجاری) و همچنین سفارت های دیگر شینگن کافیست یک اسکن یا تصویر از صفحه اول پاسپورت خود را به شماره همراه 09363297179 ((فقط جهت ارسال پاسپورت و نه تماس)) در تلگرام یا واتس اپ ارسال نمایید. پس از تعیین وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

66570454 - 66570455

گرفتن وقت سفارت ایتالیا معمولا فرایندی زمان بر است زیرا زمان بندی سفارت ایتالیا به صورتی است که به صورت تصادفی و برای مدت کوتاهی سیستم نوبت دهی وقت ایتالیا آزاد مشود و به دلیل حجم بالای متقاضیان سفر به ایتالیا این وقت ها به سرعت پر شده و مجددا سیستم نوبت دهی برای مدتی بسته میشود بنابراین برای گرفتن وقت ایتالیا نیاز به صرف زمان و انرژی دارید. گاهی این پروسه به حدی زمان بر میشود که متقاضیان تا مرز پشیمانی از سفر به ایتالیا پیش میروند!!!!
اما برای گرفتن وقت ایتالیا راه ساده تر و سریع تری نیز وجود دارد و آن سپردن این کار به افراد با تجربه و با نفوذ است تا پروسه گرفتن وقت برای شما به حداقل میزان ممکن کاهش یابد.

آیا قصد سفر به کشور زیبای ایتالیا دارید؟

آیا زمان و انرژی زیادی برای گرفتن وقت ایتالیا صرف کرده اید و موفق به گرفتن وقت نشده اید؟

آیا زمان لازم برای دریافت وقت سفارت ایتالیا ندارید؟

آیا میخواهید وقت فوری سفارت ایتالیا بگیرید؟

 

ما برای شما این کار را انجام میدهیم...

شرکت ویزاسازان ارائه‌کننده خدمات تعیین وقت سفارت با کادری باسابقه مفتخر است تا با کمترین نرخ کارگزاری، شما متقاضی محترم را در روند اخذ وقت سفارت یاری نماید.

جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا (توریستی و تجاری) و همچنین سفارت های دیگر شینگن کافیست یک اسکن یا تصویر از صفحه اول پاسپورت خود را به شماره همراه 09363297179 ((فقط جهت ارسال پاسپورت و نه تماس)) در تلگرام یا واتس اپ ارسال نمایید. پس از تعیین وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

و اما چند جاذبه توریستی و مبهوت کننده ایتالیا:

1. سن جیمینیانو San Gimignano
این روستا در توسکانی قرار دارد و علت معروف بودن آن ۱۴ برج سنگی آن می باشد. نام مستعار آن منهتن قرون وسطی است. در دوران اوج قدرت و ثروت جیمینیانو، بیش از ۷۰ برج برای مقابله با دشمنان ساخته شد. پس از ویرانی حاصل از طاعون در ۱۳۴۸ میلادی، قدرت سن جیمینیانو در مقابل دشمنان تا حد زیادی رنگ باخت.

2. برج کج پیزا Leaning Tower of Pisa
ساخت این برج 177 سال به طول انجامید! بعد از اینکه مصالح ساخت آماده شد و برج پی ریزی شد به خاطر مناسب نبودن مصالح، ساختمان شروع به فرونشینی کرد و پروژه برای یک قرن رها شد. بهد از شروع مجدد شاخت برج بعد از گذشت یک قرن، مهندسین برای جبران شیب موجود یک طرف برج را بلندتر ساختند. ساخت این سازه را در نیمه ی دوم قرن ۱۴ به پایان رسید. از سال ۲۰۰۱ برج پیزا مجدد برای بازدید عموم باز شد.

3. مانارولا Manarola Cinque Terre
مانارولا یکی از قدیمی ترین شهرهای پنج روستا می باشد. پنج روستا از پنج روستا تشکیل شده که بسیار زیبا هستند. یکی از جنبه های جذاب پنج روستا مدرن نبودن آن است. این روستاها از طریق قطار و قایق ها بهم متصل می شوند. شهرها در دامنه کوه ها واقع شده و منظره شگفت انگیزی از دریای مدیترانه را به وجود آورده اند.

4. ساحل آلمافی (پوسیتانو) Positano Amalfi Coast
پوسیتانو شهری کوچک واقع در ساحل آلمافی شهری زیبا با منظره های متنوع می باشد ، که جاذبه ی خط ساحلی آن مشهور است. بالا تا پایین این شهر تپه است و در راه ساحل به صورت پراکنده می باشد. در قرون وسطی در این شهر رشد جمعیت رونق داشت ولی در اواسط قرن ۱۹ بیش از نیمی از جمعیت کوچ کرده بودند. در قرن ۲۰ با کمک جان اشتاین بک در کتاب خود راجع به زیبایی های این ساحل نوشت و باعث شد این از یک دهکده ی دور افتاده ی ماهیگیری به یکی از جاذبه های توریستی تبدیل شود.

5. کانالهای ونیز Canals of Venice
کانال های ونیز یکی از جاذبه های ونیز ایتالیا به شمار میرود. شهر ونیز در شمال ایتالیا و در میان دریای آدریاتیک قرار گرفته است. ونیز بصورت جزیره‌ های کوچکی است که خشکی‌ ها به وسیله کانال‌ها از هم جدا شده اند و رفت و آمد در شهر به وسیله قایق صورت می گیرد.حدود 150 كانال يا آبراه، 118 جزيره ونيز را به هم وصل میکنند، جالب اين كه اين جزاير را 400 پل به يكديگر متصل كرده اند. در قسمت قديمي و تاريخي شهر، كانال‌ها نقش خيابان را دارند و در آنها تاكسي‌ها و اتوبوس‌هاي آبي مسافران را جابجا مي كنند.

6. کولوسئوم Colosseum
کولوسئوم، یک تماشاخانه به شکل بیضی است که در مرکز رم در ایتالیا واقع شده است. تعداد ردیف‌های صندلی آن به تعداد پنجاه هزار می رسد و دارای ۸۰ در ورودی است که بزرگترین آمفی تئاتر از نوع خود به شمار میرود. در این مجموعه فجیع‌ترین جنایات به شکل کشتار بردگان و مسیحیان برخ داده است به طوری که نبردهای خونین مرگ و زندگی گلادیاتورها یکی از سرگرمی‌های روزانه امپراطوران و اشرافیان روم بوده‌است.

Comment (0) Hits: 12502

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

 •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
 •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

 • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
 • Tel: 021-66570455,66570454
 • telegram/whatsapp: 09363297179
 • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ویزاسازان آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top