02166570455
66570454

بیمه مسافرتی سامان

یکی از عواملی که برای گذران اوقات فراقت انتخاب میشود سفر کردن است. سفر فواید فراوانی دارد. به واسطه ی سفر کردن می توانیم اماکن مختلفی را کشف کنیم و با افراد جدیدی نیز آشنا شویم. در مدت زمانی که متقاضی برای گذران اوقات فراقت خود در نظر گرفته است انتظار دارد اگر حادثه ناگهانی برای او یا همراهانش اتفاق بیفتد، از نظر مالی نگرانی نداشته باشد. یکی از ابزارهای مناسب برای حفظ سلامتی مسافر در برابر حوادث پیش بینی نشده، بیمه مسافرتی سامان میباشد. این نوع بیمه هزینه های مالی و استرس های ناشی از آن را در مسافرت کاهش دهد. بنابراین در هنگام سفر به هر کدام از کشورهای خارجی باید از بیمه مسافرتی استفاده شود تا مسافر بتواند در هنگام لزوم از آن بهره مند شود. بیمه مسافرتی، هزینه های پزشکی و دیگر از خساراتی که ممکن است برای مسافر در حین سفر اتفاق بیافتد را به بهترین وجه ممکن تحت پوشش قرار می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صدور بیمه مسافرتی سامان با شماره های ۶۶۵۷۰۴۵۴ و ۶۶۵۷۰۴۵۵ در تماس باشید.

ساعت کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه: ۹:۳۰ صبح الی 16:30، پنجشنبه: ۹:۳۰ صبح الی 13

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان برای ویزای ایتالیا

سالانه هزاران نفر به خارج از کشور مسافرت می کنند و اکثر آنها از مزایای بیمه مسافرتی بهره مند هستند. برای درک بهتر اهمیت موضوع بیمه مسافرتی سامان و لزوم استفاده از آن بهتر است برای درک کاملتر آن نکات زیر را بخوانید:

 • مدارک شناسایی و کیف پول شما به سرقت رفته و مسافر نیازمند مدارک جدید و پول میباشد.
 • ممکن است مسافر ساک مسافرتی و یا چمدان خود را در فرودگاه گم کرده و یا به سرقت رفته باشد و و مسافر نیاز به وسایل ضروری داخل آن داشته باشد. به دلیل شرایط آب و هوایی، تغییر در رژیم غذایی و یا هر دلیل دیگری ممکن ایت مسافر دچار گرمازدگی، مسمومیت یا بیماری شده باشد و نیاز به مراقبتهای پزشکی داشته باشد.
 • گاهی ممکن است مسافر کیف دستی حامل داروهای روزانه خود را فراموش کرده باشد و فورا نیاز به پزشک و دارو داشته باشد.
 • و سایر اتفاقات پیش بینی نشده ای که شما را با شرایط اضطراری و همچنین پرداخت هزینه های بالا مواجه می کند که به عنوان مسافر در صورت نداشتن بیمه در سفر، مجبور هستید تمامی آنها را شخصاً بر عهده بگیرید.

 

مزایای صدور بیمه مسافرتی سامان

 1. پوشش تاخیر در حرکت پرواز هواپیما و هرنوع وسیله نقلیه دیگر: اگر وسیله نقلیه شما حداقل ۶ ساعت تأخیر داشته باشد، هزینه های اضافی تقبل شده به دلیل این تأخیر از قبیل هزینه های حمل و نقل، اقامت در هتل و همچنین خوراک، تا سقف های مندرج در بیمه نامه جبران خواهد شد.
 2. پرداخت خسارت تأخیر در رسیدن چمدان ها: هزینه های خرید لوازم و مواد بهداشتی ضروری تا سقف مندرج در بیمه نامه شامل این مورد میشود.
 3. پرداخت خسارت مفقود شدن چمدان های تحویل شده
 4. سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور: هزینه های جابجائی و صدور المثنی آنها تا سقف مندرج در بیمه نامه تقبل خواهد شد.
 5. مساعدت حقوقی: هرگاه مسافر در رابطه با خسارت اتفاقی وارد به شخص ثالث و یا عدم رعایت قوانین و مقررات اجرائی محلی به عنوان یک شهروند ساده تحت تعقیب قرار گیرد، هزینه های دفاع قانونی از وی تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت است. این هزینه ها شامل مسئولیت هایی که ناشی از استفاده، تملک یا نگهداری وسیله نقلیه موتوری باشد، نمیشود.
 6. ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری: در این مورد اطلاعات پایه درباره مراجع درمانی نظیر نام پزشکان، متخصصین، دندانپزشکان یا پیراپزشکان نزدیک به محل، نشانی بیمارستان ها، مراکز پزشکی، داروخانه ها و آمبولانس ها را به استثناء مراکز تشخیص پزشکی در اختیار بیمه شده قرار خواهد گرفت.
 7. پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور: هزینه های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و داروهای تجویز شده از جانب پزشک در صورت بروز بیماری یا صدمات جسمانی بیمه شده در خارج از کشور ایران، پرداخت می شوند.
 8. بازگرداندن مسافر به کشور در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه: در صورت بروز حادثه یا بیماری ناگهانی بیمه شده، انتقال وی به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن وی به کشور محل اقامت خود صورت خواهد گرفت.
 9. بازگرداندن جسد متوفی
 10. پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی: فوریت های دندانپزشکی شامل (معالجه دندان درد، درمان عفونت و کشیدن دندان) تحت پوشش بیمه مسافرتی سامان می باشد.
 11. سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده و بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور: در صورتی که بیمه شده نیازمند بستری شدن به مدت بیش از ۱۰ روز در بیمارستان باشد، هزینه بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده وی به کشور محل اقامت در صورتیکه قادر به استفاده از وسیله اصلی سفر خود نباشد، پرداخت خواهد گردید.
 12. بازگشت اضطراری مسافر به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده
 13. بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند: در صورتیکه که مسافر بیمه شده به دلیل بیماری، فوت و یا انتقال به کشور مبدا، قادر به مراقبت از فرزند زیر ۱۵ سال خود نباشد، هزینه برگشت فرزند بی سرپرست بیمه شده به ایران تحت نظارت یک فرد بزرگسال قابل پرداخت خواهد بود.

 نکات مهم در رابطه با بیمه مسافرتی سامان

 1. اعتبار بیمه نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور ایران آغاز می گردد.
 2. اعتبار این نوع بیمه نامه از تاریخ خروج بیمه شده از مرز های کشور ایران و فقط برای سفرهایی که مدت آنها بیشتر از ۹۲ روز (سه ماه) متوالی نباشد، میباشد. شخص بیمه شده می تواند در مدت اعتبار بیمه نامه به دفعات به خارج از کشور ایران سفر نماید. لازم به ذکر است در صورت پایان اعتبار بیمه نامه در طول سفر، تمدید آن مقدور نمی باشد.
 3. در صورتیکه که در شرایطی خاص مانند عدم دریافت ویزا موفق به استفاده از بیمه مسافرتی سامان خود نشدید میتوانید تا ۶ ماه پس از تاریخ صدور آنن به واحد صادر کننده بیمه مسافری خود مراجعه کرده و با ارائه ی اصل بیمه نامه و گذرنامه ی خود بیمه نامه مسافرتی خود را باطل کنید.

 

بیمه مسافرتی گروهی

جهت بیمه تورهای داخلی، خارجی و اردوهای تحصیلی

 • حداقل تعداد افراد بیمه شده ۱۰ نفر می باشد.
 • سن بیمه شدگان از بدو تولد تا ۸۰ سالگی باید باشد.
 • سقف سرمایه بیمه به طور معمول برای هر بیمه شده، ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تا ۳۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.
 • پرداخت هزینه های پزشکی، ۱۰ % سرمایه بیمه برای هر بیمه شده است.
 • جبران غرامت هرگونه حوادث ناشی از جنگ داخلی و خارجی، بمب گذاری، اقدامات تروریستی و اقدامات احتیاطی مقامات نظامی و انتظامی، انقلاب، آشوب، شورش و … از مشمول تعهدات بیمه گر در بیمه مسافرتی سامان و بیمه مسافرتی گروهی خارج میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صدور بیمه مسافرتی سامان با شماره های ۶۶۵۷۰۴۵۴ و ۶۶۵۷۰۴۵۵ در تماس باشید.

ساعت کاری شرکت: شنبه تا چهارشنبه: ۹:۳۰ صبح الی 16:30، پنجشنبه: ۹:۳۰ صبح الی 13

لطفا نظر خود را بنویسید.

0
terms and condition.

نظرات

 • No comments found

سایت وقت سفارت ایتالیا

وقت ایتالیا جهت مصاحبه در سفارت ایتالیا برای گرفتن ویزای ایتالیا

جهت تعیین وقت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) برای مصاحبه و اخذ ویزای ایتالیا کافیست تا یک تصویر واضح و با کیفیت و رنگی از صفحه اول پاسپورت خود تهیه و برای ما ایمیل و یا در تلگرام ارسال نمایید.

 •  تعیین وقت سفارت ایتالیا
 •  اخذ ویزای توریستی ایتالیا
توضیحات بیشتر

تلفن وقت سفارت ایتالیا

 • تعیین وقت سفارت ایتالیا عادی/فوری
 • Tel: 021-66570455,66570454
 • telegram/whatsapp: 09363297179
 • Email: info[at]VisaSazan.com

ویزاسازان آماده همکاری با شرکت های کارگزاری و آژانس های مسافرتی در زمینه خدمات گردشگری و خدمات سفارت ها است. با ما تماس بگیرید.

Scroll to top